АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром

28 березня 2020, Сб. 19:00
ДК Химик Кам'янське, ул. Щербицкого, 67
від 160 грн.
від 160 грн.
Обрати квиток

Про подiю

АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром Кам'янському! Чекаємо вас 2020-03-28 о 19:00 на майданчику ДК Хімік, Кам'янське.
Ви можете купити квитки на АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Для всіх поціновувачів важкої долі!

BEAST - перший і єдиний в СНД Арія триб'ют проект. Це незабутні, всіма улюблені хіти АРІЇ. На їхніх концертах відтворюється неповторна атмосфера арійських концертів.

Якісно, технічно і неймовірно емоційно все головні хіти легендарної групи Арія виконує кращий рок вокаліст України, учасник проекту «Голос країни» Іван Ворон і триб'ют група BEAST. Цей проект ось уже 6 років полонить серця справжніх шанувальників музики, у яких є «Воля і розум» і яких пронизує «Палаюча стріла», запущена «Безтурботний ангел». На концерті прозвучать такі шедеври як «Я вільний», «Втрачений рай», «Візьми моє серце», «Осколок льда», «Герой Асфальту», «Ангельська Пил» і багато інших хітів групи АРІЯ.

Триб'ют-бенд BEAST - проект, визнаний не тільки фанатами року, а й самими учасниками групи Арія. BEAST - перший і єдиний триб'ют-бенд на просторах СНД, якому вдається максимально точно передавати всю міць живих виступів Арії. Потужності, обсягу і краси виконуваної музики додасть естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Ігоря Знатокова.