АРИЯ Tribute з симфонічним оркестром

20 березня 2020, Пт. 19:00
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

АРИЯ Tribute з симфонічним оркестром у Кропивницькому! Чекаємо на вас 20 березня о 19:00 у Кіровоградській обласній філармонії.

Ви можете купити квитки на АРИЯ Tribute з симфонічним оркестром на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Для всіх поціновувачів важкого року!

BEAST - перший і єдиний в СНД Ария триб'ют проект. На їхніх концертах відтворюється неповторна атмосфера арійських концертів. Якісно, технічно і неймовірно емоційно всі головні хіти легендарного гурту Ария виконує кращий рок вокаліст України, учасник проекту «Голос країни» Іван Ворон і триб'ют гурт BEAST. Цей проект ось уже 6 років полонить серця справжніх шанувальників музики, у яких є «Воля и разум» і яких пронизує «Горящая стрела», запущена «Беспечным ангелом». На концерті прозвучать такі шедеври як «Я свободен», «Потерянный рай», «Возьми моё сердце», «Осколок льда», «Герой Асфальта», «Ангельская Пыль» і багато інших хітів гурту АРИЯ.

Триб'ют-бенд BEAST - проект, визнаний не тільки фанатами року, а й самими учасниками гурту Ария. BEAST - перший і єдиний триб'ют-бенд на просторах СНД, якому вдається максимально точно передавати всю міць живих виступів Арії. Потужності, обсягу і краси виконуваної музики додасть естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Ігоря Знатокова.