24-pay-mark Created with Sketch.

АРКАДІЙ ВОЙТЮК

24 грудня 2022, сб. 19:00
від 240 грн.
від 240 грн.

Про подiю

АРКАДІЙ ВОЙТЮК у Житомирі відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-12-24 в 19:00 на локації Житомирський обласний телецентр, Житомир.
Ви можете придбати квитки на АРКАДІЙ ВОЙТЮК на Concert.ua онлайн.«Співайте українських пісень! Співайте їх голосно, щоб всі чули силу української пісні, або навпаки – тихенько, душею і до сліз! Бо наші пісні прекрасні! І їх має почути весь світ!», - закликає Аркадій Войтюк - український співак, номінант музичної премії Yuna Awards, соліст Notre Dame de Paris Україна.

Вперше він відкрився широкій аудиторії після участі в телепроекті "Х-Фактор".  Виконавець також добре знайомий глядачам своїми виступами в гумористичній команді VIP-Тернопіль.

Після двох випущених повноцінних альбомів співака слухачі щоразу з особливим нетерпінням чекають його концертів та авторського виконання улюблених пісень: "Цілуй солодкими губами", "Сеньйорита", "Вона", "Корабель", "Мамо", "Серенада на колінах" та інших.

Тож не пропустіть концерт Аркадія Войтюка 24 грудня у Житомирі в телецентрі!

До концертної програми співака ввійдуть як добре відомі пісні, так і прем’єри, які він планує вже зовсім скоро представити львівській публіці. Тож Ви можете стати першими, хто їх почує ексклюзивно.