1 липня 2018, Нд. 21:00
Metropolis Чорноморськ, вул.Паркова, 15
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Аркона?

1. Аркона – найвідоміша pagan metal група на просторах СНД і не тільки.
2. Крута команда представить свій новий альбом «Храм», і ви одні з перших почуєте ці роботи наживо.
3. Аркона – це завжди круті шоу й атмосфера свята для поціновувачів.

1 липня на сцену концертного залу Metropolis вийде легендарна "Аркона". І цим усе сказано. Ти повинен там бути!

Круті втілення pagan folk metal – все та ж "Аркона" – представить на суд зголоднілій публіці новий альбом «Храм». Платівку випустили в січні у студії Napalm Records. На зміну звуковим семплам прийшли віолончелі, духові інструменти. Не обійшлося, звичайно, без фірмового гроулінга, облямованого грубими мелодіями у стилі "Аркони". Треки вже приречені стати хітами, пройшовши короткий шлях від dark metal композицій – до епічних шедеврів, збагачених кришталево чистими фортепіанними партіями.

Проект "Аркона" сьогодні виріс у команду світового масштабу. Група Маші «Scream» Архипової дала понад сто концертів у країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Це вже не кажучи про випуск кліпів, восьми альбомів і грандіозні плани на майбутнє. Українські металісти давно полюбили групу за щирість і безпосередність музикантів, за живі мотиви пісень, за абсолютно непередавану словами атмосферу концертів.

У минулому році на концерті в столиці Маша Архипова пообіцяла повернутися в Україну. І тепер обіцянку буде виконано на радість тисячам фанатів. Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 Monatik 23 серпня. Superdry Party 23 серпня 22:00, Чт Monatik 23 серпня. Superdry Party Нічний клуб Ibiza, Одеса від 450 грн. Monatik 23 серпня. Superdry Party Вже не хочу 23 серпня Monatik 23 серпня. Superdry Party Нічний клуб Ibiza Придбати