Armenian Jazz. Marietta Arushanyan feat. Crocodile Project

31 серпня - 01 вересня 2019 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Armenian Jazz. Marietta Arushanyan feat. Crocodile Project у Києві - фото №1 Armenian Jazz. Marietta Arushanyan feat. Crocodile Project у Києві

Про подiю

31 серпня - авторський проект Armenian Jazz від молодої української джазової співачки Маріетти Арушанян і колективу Crocodile Project в Caribbean Club Concert-Hall.

· Яскравий мікс етно-джазу, фанку та фьюжна
· Авторські композиції
· Музична програма, яка чарує душевністю і заряджає енергією
· Ідеальний вечір для романтичного побачення або зустрічі з друзями

"З дитинства я вбирала в себе вірменські національні традиції. Вірменська музика для мене - це музика моєї душі, ніжний дотик до культури, традицій мого народу. Мені дуже хочеться донести до слухача нехай невеликий, але все ж такий значущий фрагмент вірменської музики і культури. Я хочу розкрити багатогранність культури свого народу, який тісно пов'язаний з усіма світовими культурами, в тому числі і українською, тому я з нетерпінням чекаю майбутнього концерту! ", - поділилася Маріетта Арушанян.

Маріетта Арушанян - українська співачка вірменського походження. Маріетта активно виступає на джазових фестивалях, а в 2017 році зайняла 1 місце в проекті Jazz-kolo. З музичним колективом Crocodile Project співачка почала співпрацювати 2 роки тому.

31 серпня музиканти представлять програму Armenian Jazz, що складається з авторських пісень Маріетти в стилі «етно», а також інструментальних фанк- і фьюжн- композицій Артура Решетова - лідера Crocodile Project.

На гостей чекає легкий джазовий вечір в затишній атмосфері Caribbean Club Concert-Hall. Дозвольте собі трохи відпочити і розслабитися посеред робочого тижня!