Armin Van Buuren.25 липня.

25 липня 2019, Чт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

Armin Van Buuren.25 липня. в Одесі - фото №1 Armin Van Buuren.25 липня. в Одесі
Armin Van Buuren.25 липня. в Одесі - фото №2 Armin Van Buuren.25 липня. в Одесі афіша

Про подiю

Чому варто відвідати вечірку з Armin Van Buuren?

1. Стати частиною головної клубної події сезону.
2. Додати до скарбнички найпотужніші емоції від виступу Арміна.
3. Така вечірка може й не повторитися. А життя лише одне.

Так, Армін ван Бюрен приїде в клуб Ibiza 25 липня, збере повний танцпол і подарує вам одну з кращих ночей у житті!

Нідерландський діджей і продюсер – визнаний лідер у своєму музичному напрямку. Цікаво, що він почав створювати пісні ще в 14 років, а в 19 на нього чекав перший великий успіх – з виходом треку Blue Fear. Це було в далекому 1995 році, відтоді Армін ван Бюрен ще багато разів доводив свою геніальність.

За майже 25 років творчої кар'єри у діждея вийшло чимало збірок. У музиканта просто величезна кількість нагород! Що говорити: Армін ван Бюрен став єдиним, хто був 5 разів визнаний кращим діджеєм (згідно з опитуванням журналу DJ Mag).

А ще він – номінант «Греммі» за трек This Is What It Feels Like. Діджей став четвертим артистом у стилі транс, що коли-небудь потрапляли до списку номінантів премії. Крім цього, ван Бюрен вже 18 років веде радіошоу A State of Trance, кількість слухачів якого становить близько 40 мільйонів!

Тепер він знову їде до нас! Про його щирість, харизму й емоційний контакт із публікою можна говорити довго. Але краще прийти на вечірку й самому відчути цю нелюдську енергію, від якої мурашки по тілу й окрилені танці! До зустрічі!

Схожі події

Hammali & Navai 30 листопада 23:00, Сб Hammali & Navai Одеса, Palladium від 600 грн. Hammali & Navai Вже не хочу 30 листопада Hammali & Navai Palladium Придбати Jony 06 грудня 21:00, Пт Jony Одеса, Ночной клуб Jennifer Club від 400 грн. Jony Вже не хочу 06 грудня Jony Ночной клуб Jennifer Club Придбати Oliver Huntemann 23 листопада 22:00, Сб Oliver Huntemann Київ, HEAVEN від 700 грн. Oliver Huntemann Вже не хочу 23 листопада Oliver Huntemann HEAVEN Придбати HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO 22 листопада 19:00, Пт HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO Київ, Bel etage від 300 грн. HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO Вже не хочу 22 листопада HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO Bel etage Придбати