24-pay-mark Created with Sketch.

Armor Fest

21 квітня 2023, пт. 13:00
Клуб на !FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 550 грн.
від 550 грн.

Про подiю

Подія "Armor Fest" у Львові відбудеться 2023-04-21 в 13:00 на локації Клуб на !FESTrepublic.
Ви можете зручно придбати квитки на "Armor Fest" на Concert.ua онлайн.Мистецтво — сила, яка об’єднує українців сьогодні, створює нові сенси та допомагає. А що буде якщо зібрати неймовірний об‘єм цієї енергії в одному місці?

Запрошуємо побачити на власні очі вже 21 квітня на Armor Fest — благодійному фестивалі, головною ціллю якого буде зібрати 1 000 000 гривень в підтримку руху VETERANKA!

На вас чекатимуть чотири локації фестивалю:

Main Stage — головна сцена, де ми зібрали неймовірний лайнап:
KADNAY, Bah.roma, Oy Sound System, Макс Пташник, Data Molfar

Underground Stage — майданчик, де кожен зможеш стати співтворцем сучасного українського мистецтва або зайнятись пошуком нових ідей та сенсів.
Артисти сцени: Oi Fusk, Lugovsky, Andrii Barmalii, human margareeta, BADWOR7H, Julia Jazz, Taqaddam, Figurat.

Live Talking Stage — місце офлайн запису одного із випусків того самого шоу! Разом зануримось в історії з життя та переживання учасників.
Ведучі: Ярослава Кравченко, Катерина Мотрич, Ігор Донскіх, Влад Болсун.
Гості: Марися Нікітюк та Дарʼя Лісіч.

Charity Market Place — унікальні колекції, багато мерчу та вінілу, а також можливість разом з митцем Andrew Blinni створити для себе неповторну річ.
Учасники маркету: HYPELABS, Ptashka Jewelry, byVTRNK, Motrych Studio, мерчі учасників фестивалю та багато вінілу від «Вініл Львів Клаб».

Крім усього цього ми запросили пʼятьох митців та мисткиню з різних куточків України: Олега Кодрула, Віталіка Шидея, Івана Гудиму, Прохора Дмитрієва, Марію Прокомпенко.

На вас чекатимуть улюблені артисти, незвичні музичні перформанси, оригінальні виставки, дискусії на найрізноманітніші теми та безліч незабутніх емоцій.

Прибуток з фестивалю буде направлено в ГО «Жіночий ветеранський рух» — VETERANKA на купівлю надлегких бронежилетів для жінок-медиків на передовій.

Схожі події

Coffee, books and vintage #3 07 жовтня 12:00, сб Coffee, books and vintage #3 Львів, Територія !FESTrepublic від 250 грн. Coffee, books and vintage #3 Вже не хочу 07 жовтня Coffee, books and vintage #3 Територія !FESTrepublic Придбати КУЛЬТУРНИЙ ДЕСАНТ на UYAVA 30 вересня 15:00, сб КУЛЬТУРНИЙ ДЕСАНТ на UYAVA Київ, UYAVA від 300 грн. КУЛЬТУРНИЙ ДЕСАНТ на UYAVA Вже не хочу 30 вересня КУЛЬТУРНИЙ ДЕСАНТ на UYAVA UYAVA Придбати День захисника України 01 жовтня 19:00, нд День захисника України Київ, Docker-G Pub від 175 грн. День захисника України Вже не хочу 01 жовтня День захисника України Docker-G Pub Придбати Великий благодійний концерт 07 жовтня 18:00, сб Великий благодійний концерт Чернівці, Літній театр від 350 грн. Великий благодійний концерт Вже не хочу 07 жовтня Великий благодійний концерт Літній театр Придбати