24-pay-mark Created with Sketch.

Armor Fest

21 квітня 2023, пт. 13:00-22:00
Клуб на !FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 550 ₴
від 550 ₴

Про подiю

Подія "Armor Fest" у Львові відбудеться 2023-04-21 в 13:00 на локації Клуб на !FESTrepublic.
Ви можете зручно придбати квитки на "Armor Fest" на Concert.ua онлайн.Мистецтво — сила, яка об’єднує українців сьогодні, створює нові сенси та допомагає. А що буде якщо зібрати неймовірний об‘єм цієї енергії в одному місці?

Запрошуємо побачити на власні очі вже 21 квітня на Armor Fest — благодійному фестивалі, головною ціллю якого буде зібрати 1 000 000 гривень в підтримку руху VETERANKA!

На вас чекатимуть чотири локації фестивалю:

Main Stage — головна сцена, де ми зібрали неймовірний лайнап:
KADNAY, Bah.roma, Oy Sound System, Макс Пташник, Data Molfar

Underground Stage — майданчик, де кожен зможеш стати співтворцем сучасного українського мистецтва або зайнятись пошуком нових ідей та сенсів.
Артисти сцени: Oi Fusk, Lugovsky, Andrii Barmalii, human margareeta, BADWOR7H, Julia Jazz, Taqaddam, Figurat.

Live Talking Stage — місце офлайн запису одного із випусків того самого шоу! Разом зануримось в історії з життя та переживання учасників.
Ведучі: Ярослава Кравченко, Катерина Мотрич, Ігор Донскіх, Влад Болсун.
Гості: Марися Нікітюк та Дарʼя Лісіч.

Charity Market Place — унікальні колекції, багато мерчу та вінілу, а також можливість разом з митцем Andrew Blinni створити для себе неповторну річ.
Учасники маркету: HYPELABS, Ptashka Jewelry, byVTRNK, Motrych Studio, мерчі учасників фестивалю та багато вінілу від «Вініл Львів Клаб».

Крім усього цього ми запросили пʼятьох митців та мисткиню з різних куточків України: Олега Кодрула, Віталіка Шидея, Івана Гудиму, Прохора Дмитрієва, Марію Прокомпенко.

На вас чекатимуть улюблені артисти, незвичні музичні перформанси, оригінальні виставки, дискусії на найрізноманітніші теми та безліч незабутніх емоцій.

Прибуток з фестивалю буде направлено в ГО «Жіночий ветеранський рух» — VETERANKA на купівлю надлегких бронежилетів для жінок-медиків на передовій.

Схожі події

Nova Summer Fest 21 липня 17:00, нд Nova Summer Fest Київ, Freedom Hall від 600 ₴ Nova Summer Fest Вже не хочу 21 липня Nova Summer Fest Freedom Hall Придбати Wisard day 27 липня 10:00, сб Wisard day Київ, Signal Event Hall від 300 ₴ Wisard day Вже не хочу 27 липня Wisard day Signal Event Hall Придбати Преміум квитки на фестиваль FAINE MISTO 02 серпня 11:00, пт Преміум квитки на фестиваль FAINE MISTO Львів, Територія !FESTrepublic від 4650 ₴ Преміум квитки на фестиваль FAINE MISTO Вже не хочу 02 серпня Преміум квитки на фестиваль FAINE MISTO Територія !FESTrepublic Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати