Арсен Мірзоян

22 травня 2019, Ср. 19:00
від 170 грн.
від 170 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Арсена Мірзояна?

1. Неповторний голос Арсена Мірзояна нікого не залишить байдужим - торкнеться серце кожного і зігріє душу.
2. Співак радує шанувальників авторськими піснями, які приковують до себе увагу буквально з перших нот.
3. Арсена Мірзояна називають українським Висоцьким і сталевим голосом країни, від глибини якого мурашки бігають по шкірі!

22 травня в Чернігівському театрі ім. Т.Г. Шевченко - Арсен Мірзоян з самими чуттєвими чоловічими піснями. Лірика перетворилася в розмову чоловіка з миром.

Він ніколи не намагався бути зручним. Тому жанри і формати - незнайомі йому складові музики. На сьогодні, Арсен Мірзоян - номінант музичних премій. На його рахунку чотири альбоми, кожен з яких - авторський витвір артиста спільно з саунд продюсером Віталієм Телезіним.

"В людях черпаю натхнення, людям його і повертаю. Це головне." - каже співак.

Непередбачуваний, харизматичний, сміливий артист не втомлюється експериментувати і змушує нас жити тут і зараз.

Схожі події

KAZKA 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати БГ 10 лютого 19:00, Пн БГ "Акваріум" Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 320 грн. БГ Вже не хочу 10 лютого БГ "Акваріум" Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати