26 серпня 2019, Пн. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з ArtBat?

1. Поринути в потужний сет від діджеїв світового масштабу.
2. Дуже добре доповнюючи один одного на концертах, музиканти створюють неповторну атмосферу.
3. Неординарний саунд ArtBat варто випробувати на собі саме в форматі танцполу.

26 серпня в клубі Ibiza всіх чекає спекотна вечірка з популярним діджейським дуетом ArtBat. Приходь, щоб вловити останні тенденції в techno і house!

Знаменитий київський дует діджеїв ArtBat - це тандем музикантів і саундпродюсеров Artur і Batish. Творча історія команди налічує всього близько чотирьох років, але вже відзначена великими музичними здобутками. Про високий рівень професіоналізму діджеїв говорить те, що їх з радістю приймають найбільші майданчики світу, в тому числі знаменитий центр світової клубного життя - острів Ібіца.

Хлопці також виступали на серії бразильських вечірок Cercle. Відео з їхнім виступом на вершині гори зібрало мільйонні перегляди в YouTube.

Проект ArtBat - це бездоганна репутація, маса креативних ідей, безцінний досвід і бажання максимально ділитися своєю творчістю з мільйонами прихильників клубної культури. Треки українців використовують в своїх сетах Thomas Gandey, Soul Button, Olivier Giacomotto, Solomun, Tale of us, Pete Tong і інші.

В цьому році у талановитих українців є унікальна можливість стати переможцями однієї з найпрестижніших премій у світі музики DJ Awards в номінації «Прорив року». Приходьте і підтримайте улюблених музикантів!

Схожі події

STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 350 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати Hammali & Navai 30 листопада 23:00, Сб Hammali & Navai Одеса, Palladium від 400 грн. Hammali & Navai Вже не хочу 30 листопада Hammali & Navai Palladium Придбати Jony 06 грудня 21:00, Пт Jony Одеса, Ночной клуб Jennifer Club від 400 грн. Jony Вже не хочу 06 грудня Jony Ночной клуб Jennifer Club Придбати STUDENTS DAY by PARTY DEALERS 16 листопада 23:00, Сб STUDENTS DAY by PARTY DEALERS Київ, Secret Place від 200 грн. STUDENTS DAY by PARTY DEALERS Вже не хочу 16 листопада STUDENTS DAY by PARTY DEALERS Secret Place Придбати