23 жовтня 2018, Вт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Артема Кая?

1. Якщо ви хочете першим почути альбом співака наживо!
2. На Вас чекає нова сольна програма, якісний звук і приємна атмосфера
3. Почути музику, народжену завдяки романтичній натурі і беззаперечному таланту

Перший сольний концерт Артема КАЯ з презентацією дебютного альбому «Доля»

Співак Артем КАЙ відноситься до нового покоління українських артистів, які відомі своєю ідеєю створювати подібні знакові проекти. Двократний переможець проекту «Караоке на Майдані», учасник 5-го сезону шоу «Х-Фактор», фіналіст конкурсу «Хіт-конвеєр» на телеканалі М2, номінант в категорії «Нові імена» премії «Золота Жар-птиця 2018» - Артем КАЙ переходить на новий етап творчості.

За роки кропіткої роботи в студії та пошуку власного звучання, виконавець готовий поділитися з шанувальниками результатами своєї праці. 23 жовтня в Caribbean Club відбудеться презентація його дебютного альбому «Доля» та велика сольна програма. До концерту будуть залучені музиканти із Нігерії.

«Я довго йшов до великого концерту в столиці, збирав матеріал гідний моїх шанувальників. Якісний саунд, впізнаваний почерк і частинка мого внутрішнього світу – я вклав в альбом моє маленьке життя. І тепер хочу поділитися цією історією з киянами та гостями міста!» - розповідає співак.

Нагадаємо, на початку 2018 року Артем КАЙ презентував кліп на композицію «Доля», який вже в перші тижні ротації зібрав чималу кількість позитивних відгуків і переглядів у мережі.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж Фан-зона закінчується! 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати