Артем Пивоваров

26 жовтня 2018, Пт. 22:00
Disco Radio Hall Київ, пр. Степана Бандери, 32
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Артема Пивоварова?

1. Побувати на концерті молодого і затребуваного музиканта
2. Танцювальна музика: кожен наступний реліз Артема відрізняється від попередніх, але стає все більш танцювальним і динамічним
3. Нічному клубу Disco radio hall - 10 років! І цим все сказано!

Артем Пивоваров запрошує на вечірку в Disco Radio Hall!

В останні роки Артем Пивоваров міцно зайняв своє місце в українському шоу-бізнесі завдяки неординарному підходу до створення музики. Свіжий погляд на музичну індустрію забезпечив йому місце в топі найпопулярніших артистів на YouTube, а точкові удари хітовими синглами і релізами альбомів зробили нью-вейв виконавця затребуваним для української аудиторії. В Disco Radio Hall Артем виступить з програмою the best.

Причини йти на концерт Артема Пивоварова в Disco Radio Hall прості.

Хітовий концерт: важко знайти людину, яка б не чула хоча б кілька пісень Артема - його кліпи стрімко набирають мільйони переглядів в YouTube, а численні сингли звучать не тільки на радіостанціях, а й в колі відданих шанувальників. Назвемо лише кілька хітів, які прозвучать: Зависимы, Собирай меня, На глубине, Кислород, Стихия.

Танцювальна музика: кожен наступний реліз Артема відрізнявся від попередніх, але ставав все більш танцювальним і динамічним. Слухати дискографію артиста, який не боїться експериментувати, додавати в музику щось нове - як мінімум цікаво.

Нью-вейв вечірка: Disco Radio Hall чекає гостей на концерт вже після заходу сонця, і важко сказати коли вона закінчиться. Але в компанії романтичного і харизматичного артиста можна танцювати до самого ранку, так що радимо приберегти сили!