Артем Пивоваров

26 жовтня 2018, Пт. 22:00
Disco Radio Hall Київ, пр. Степана Бандери, 32
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Артема Пивоварова?

1. Побувати на концерті молодого і затребуваного музиканта
2. Танцювальна музика: кожен наступний реліз Артема відрізняється від попередніх, але стає все більш танцювальним і динамічним
3. Нічному клубу Disco radio hall - 10 років! І цим все сказано!

Артем Пивоваров запрошує на вечірку в Disco Radio Hall!

В останні роки Артем Пивоваров міцно зайняв своє місце в українському шоу-бізнесі завдяки неординарному підходу до створення музики. Свіжий погляд на музичну індустрію забезпечив йому місце в топі найпопулярніших артистів на YouTube, а точкові удари хітовими синглами і релізами альбомів зробили нью-вейв виконавця затребуваним для української аудиторії. В Disco Radio Hall Артем виступить з програмою the best.

Причини йти на концерт Артема Пивоварова в Disco Radio Hall прості.

Хітовий концерт: важко знайти людину, яка б не чула хоча б кілька пісень Артема - його кліпи стрімко набирають мільйони переглядів в YouTube, а численні сингли звучать не тільки на радіостанціях, а й в колі відданих шанувальників. Назвемо лише кілька хітів, які прозвучать: Зависимы, Собирай меня, На глубине, Кислород, Стихия.

Танцювальна музика: кожен наступний реліз Артема відрізнявся від попередніх, але ставав все більш танцювальним і динамічним. Слухати дискографію артиста, який не боїться експериментувати, додавати в музику щось нове - як мінімум цікаво.

Нью-вейв вечірка: Disco Radio Hall чекає гостей на концерт вже після заходу сонця, і важко сказати коли вона закінчиться. Але в компанії романтичного і харизматичного артиста можна танцювати до самого ранку, так що радимо приберегти сили!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати