Артем Пивоваров

18 травня 2019, Сб. 22:00
ITAKA Beach Resort & Night Club Одеса, пляж «Аркадия», 4
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

чому варто піти на концерт Артема Пивоварова?

1. Один з найпопулярніших співаків країни
2. Почути наживо романтичного і харизматичного артиста
3. Заспівати і потанцювати під улюблені хіти: "Кислород", "Моя ніч", "Полнолуние" та інші.

18 травня - «стихійний» Артем Пивоваров у другий день відкриття сезону 2019. Його кліпи стрімко набирають мільйони переглядів в YouTube, а численні сингли в топах улюблених радіостанцій. Танцювальний і хітовий концерт від Артема Пивоварова в ITAKA.

Артем Пивоваров належить до нового покоління артистів - зухвалих, нестандартних, внутрішньо вільних, з глибокою власною філософією, яку несе в маси. Якщо говорити про музичні тренди, Артем Пивоваров, безсумнівно, один з їх законодавців. Шанувальники творчості артиста вже давно вивели формулу його унікальності, називаючи його «стихійним» .Однозначно, музика - це стихія Артема.

Він представив світу 3 сольних альбоми, десятки синглів і безліч візуалізацій на них, а кількість фічерінгов з артистами в арсеналі музиканта здатне здивувати найдосвідченіших музичних критиків.

У 2017 році Артем Пивоваров увійшов в десятку найпопулярніших українських артистів на YouTube, а один з останніх кліпів - відеоробота «Кислород» - набрала більше 8 мільйонів переглядів. Робота музиканта «Провинциальный», прем'єра якої відбулася в день його народження 28 червня 2018 року, за 20 годин з моменту релізу набрала мільйон переглядів на YouTube. «Скільки разів вставав і падав!» - слоган сьогоднішнього провінціала!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати STUD Open Air. EPISODE 3 31 травня 22:00, Пт STUD Open Air. EPISODE 3 Київ, Sky Family Park від 300 грн. STUD Open Air. EPISODE 3 Вже не хочу 31 травня STUD Open Air. EPISODE 3 Sky Family Park Придбати