Артем Пивоваров

19 липня 2019, Пт. 23:00
ITAKA Beach Resort & Night Club Одеса, пляж «Аркадия», 4

Галерея

Про подiю

чому варто піти на концерт Артема Пивоварова?

1. Один з найпопулярніших співаків країни
2. Почути наживо романтичного і харизматичного артиста
3. Заспівати і потанцювати під улюблені хіти: "Кисень", "Моя ніч", "Повний місяць" та інші.

19 липня - «стихійний» Артем Пивоваров. Його кліпи стрімко набирають мільйони переглядів в YouTube, а численні сингли в топах улюблених радіостанцій. Танцювальний і хітовий концерт від Артема Пивоварова в ITAKA.

Артем Пивоваров належить до нового покоління артистів - зухвалих, нестандартних, внутрішньо вільних, з глибокої власною філософією, яку несе в маси. Якщо говорити про музичні тренди, Артем Пивоваров, безсумнівно, один з них законодавців. Шанувальники творчості артиста вже давно вивели формулу його унікальності, називаючи його «стихійним» .Однозначно, музика - це стихія Артема.

Він представив світу 3 сольних альбоми, десятки синглів і безліч візуалізацій на них, а кількість фічерінгов з артистами в арсеналі музиканта здатне здивувати найдосвідченіших музичних критиків.

У 2017 році Артем Пивоваров увійшов в десятку найпопулярніших українських артистів на YouTube, а один з останніх кліпів - відеоробота «Кисень» - набрала більше 8 мільйонів переглядів. Робота музиканта «Провінційний», прем'єра якої відбулася в день його народження 28 червня 2018 року, за 20 годин з моменту релізу набрала мільйон переглядів на YouTube. «Скільки разів вставав і падав!» - слоган сьогоднішнього провінціала!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 6 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 24.08 - 20.09.2019 MONATIK Love It Ритм Тур 04 вересня 20:30, Ср MONATIK Love It Ритм Тур Вінниця, Центральний міський стадіон Вже не хочу 04 вересня MONATIK Love It Ритм Тур Центральний міський стадіон Придбати