Подію скасовано

ARTEMIEV

26 квітня 2020, Нд. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Весь 2018 рік ARTEMIEV експериментували з форматами виступів - в березні був спектакль «Концерт для прапора з пакетом» для розширеного складу і 40 перформерів на сцені «Гоголь-центру», в листопаді - концерт зі світловим шоу і салютом з конфетті в англіканському соборі Святого Андрія .

27 жовтня в Caribbean Club Павло Артем'єв і його група представлять новий альбом «Сизигія».

Новий альбом, за словами видання Meduza, - це «красива і палка рок-музика, збагачена струнними і духовими». Платівка увійшла в топ-25 альбомів року за версією пабліка Інша Музика, а музичний оглядач Борис Барабанов назвав «Сизигия» одним з кращих альбомів грудня. «"Сизигия"- про те, що ми разом і не разом одночасно, про життя в сучасному місті», - говорить сам Павло Артем'єв.

Послухати «Сизигию» можна за посиланням: https://fanlink.to/szg
Почути альбом наживо в Києві можна буде вже цієї осені.

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 13 серпня 19:00, Чт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 13 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати