24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Почутими: Артилерія, Мія Рамарі, Gunna Chorna

20 липня 2023, чт. 19:00-20:00
Клуб на !FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 350 ₴
від 350 ₴

Про подiю

Ми довго думали про його створення, вагались, але не переставали мріяти. Відчуваємо, що настав час познайомити вас із новим проєктом від !FESTrepublic. Трепетним і особливим.

#Почутими - це серія подій з молодими, самобутніми представниками та представницями сучасної української сцени.

Три абсолютно різні, але однаково стильні та унікальні артистки звучатимуть на нашій сцені 18 червня:

  • Лєра –молода виконавиця, яка разом із хлопцями з гурту «the feels» виступає під псевдонімом «Артилерія». Авторка Тік Ток хітів: “Недоторканна”, “Недостатня” та “Білі лілії”. Її тексти про знайомі особисті драми, а музика про таку необхідну сьогодні саморефлексію.
  • Мія Рамарі – авторка пише музику в різних стилях, в її піснях можна почути інді-поп з нотками джазу та цікавим інструментальним супроводом. Виконавиця таких треків як «Нема любові», «Гості», «Не відчуваю зими», які зібрали своїх слухачів на ТікТок.
  • Gunna Chorna– українська хіп-хоп артистка, представниця незалежної жіночої реп-сцени. Пройшовши шлях від галицького діалекту, вона за рік віднайшла своє місце на хіп-хоп сцені та змінила свою музику до більш сучасного звучання.

Давайте зробимо українську музику #почутою!

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 12 років без надання окремого місця
✅ З 16 років без супроводу батьків або дорослих
⌚ Тривалість: 1,5-2 години
🛡️Алгоритм дій до початку тривоги:початок події переноситься до відбою, якщо на території вже знаходяться люди ми просимо їх пройти в укриття.

Якщо подія повинна проходити в укритті, то вона починається без будь-яких змін та зупинок.У випадку, якщо подія починається ввечері і тривога затягується, ми про це повідомляємо в наших соц мережах та переносимо або скасовуємо подію

Під час події: подія призупиняється, лунає сповіщення про тривогу та прохання пройти усіх відвідувачів в укриття за вказівниками, які знаходяться на території. Подія продовжується після завершення повітряної тривоги. Якщо подія проходить в укритті вона не переривається.

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе 28 липня 19:00, нд Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Вже не хочу 28 липня Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют 27 липня 19:00, сб Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Вже не хочу 27 липня Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Ботанічний сад ім. Гришка Придбати