24-pay-mark Created with Sketch.

Артистка Чуприненко

22 серпня 2024, чт. 19:00-21:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 299 ₴
від 299 ₴
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Творчість артистки – це квінтесенція власних історій, які авторка майстерно втілює у своїх проникливих піснях.Чому варто піти на концерт «Артистка Чуприненко»?

  1. Глибокі й чуттєві композиції, близькі та зрозумілі кожному.
  2. Щире, проникливе виконання.
  3. Затишна подія, що подарує фантастичні враження.

Концерт «Артистка Чуприненко» у вашому місті

Артистка Чуприненко – це незалежний музичний проєкт талановитої авторки та співачки Марусі. Виконавицю називають амбасадоркою степів та морів Херсонщини. Творчість артистки – це квінтесенція власних історій, які авторка майстерно втілює у своїх проникливих піснях. Творчість Марусі завжди показує її відкриту слухачеві душу, торкається за живе. Концерти співачки – суцільна ніжність, що заповнює кожен куточок залу та яку, здається, можна відчути на дотик.

Театр звуків, емоцій та музичного тепла

На день народження хочеться бути поруч з людьми, яких любиш, тому Артистка Чуприненко запрошує на святковий сольний концерт 22 серпня! У цей вечір у Bel Étage разом з іменинницею на сцені наживо звучатимуть барабани, гітара, фортепіано, скрипка та контрабас, що допоможе краще поринути в чуттєвий світ Марусі. «Приходьте їсти тортик, співати разом, обійматися і радіти, що ми з вами є один у одного», - додає артистка та готує нову партію блістінок. Справжній театр музики та пісенної теплоти, який наповнено лірикою та гумором, створений талановитою авторкою щирих, дотепних та проникливих текстів. Це буде терапевтичний музичний вечір, що неодмінно допоможе вам краще пізнати себе, пережити складні емоції та збагатити ваш внутрішній світ. Крім вже близьких пісень «Степ», «Легко» та «Серце»артистка планує зіграти пісні з нового альбому, який вже скоро проникне в серця слухачів.

Де купити квитки на концерт «Артистка Чуприненко»?

Обирайте квитки за посиланням на сайті Concert.ua.

Інші дати

Артистка Чуприненко

30 серпня 2024 19:00

Дніпровська філармонія ім. Л Когана, Дніпро

Перейти до опису

Артистка Чуприненко

27 липня 2024 19:00

Секретна локація, Чернігів

Перейти до опису