Артур Пирожков 20 липня

20 липня 2019, Сб. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з Артуром Пирожковим ??

1. Кожна нова пісня - стовідсотковий хіт.
2. Головний мачо СНД на своїх концертах запалює не по-дитячому.
3. З головою поринути в світ фірмового денс-драйву - значить круто відірватися.

20 липня о клубі Ibiza - улюблений артист дівчат і зразок для чоловіків Артур Пирожков!

Якби існувала музична кулінарія, то переможцем шоу «МастерШеф» однозначно став би Артур Пирожков! Його делікатесні творіння - насолода для слуху і джерело гарного настрою. Вишенькою на торті стануть найспекотніші хіти артиста. НЕ пропустіть!

«Плач, дитинко!», «Paradise», «Я не вмію танцювати», «зачепила», «Чика», «Як Челентано» - кожен трек напам'ять знають шанувальники артиста і готові танцювати під улюблені пісні всю ніч. А знаючи про любов Олександра до епатажу і з огляду на величезний творчий потенціал артиста, можна з упевненістю сказати: чекайте ефектних сюрпризів!

Тільки-но з'явившись на сцені в новому образі, Олександр Ревва став мегапопулярним. Імідж сексуального і звабливого мачо, хлопця зі спортивним тілом і фатальним поглядом сподобався публіці. І тепер аншлаги супроводжують всі концерти Артура Пирожкова. А кожен новий кліп збирає рекордні перегляди на YouTube.

Приходьте, щоб сповна насолодитися спілкуванням з брутальним і суперсексуальною артистом. І, звичайно, готуйтеся до найпотужнішої танцювальної вечірці!