4 серпня 2019, Нд. 19:00
Mezzanine Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 420 грн.
від 420 грн.

Галерея

ASAP TyY у Києві - фото №1 picture
ASAP TyY у Києві - фото №2 picture
ASAP TyY у Києві - фото №3 picture
ASAP TyY у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт A$AP TyY?

1. Стати частиною події, яка запам'ятається надовго.
2. Зустріти учасника легендарної Нью-Йоркської банди A$AP Mob.
3. Прокачатися під крутий флоу та важкі біти.


A$AP Worldwide те БАНАНА івентс представляють: вперше в Україні - A$AP TyY.
Учасник культового нью-йоркського колективу A$AP Mob дасть концерт в Києві 04 серпня!

Яскравий представник свого покоління , TyY популяризує субкультуру Bike Life в Нью-Йорку, створює художні виставки та співпрацює з дизайнерами.
У 2016 році A$AP TyY випустив свій перший мікстейп “BEST KEPT SECRET”, після чого працював над компіляцією “Cozy Tapes Vol.2: Too Cozy” з усією бандою A$AP Mob.

Свій перший альбом “Troubles of the World” TyY випускає у квітні 2018 року. Над альбомом він працював з OG Maco, Lamont Sincere та A$AP Ant, а обкладинку він присвячує померлому A$AP Yams.

1 березня 2019 року виходить другий альбом A$AP TyY “Project Rockstar”, який він і презентує у Києві 4 серпня в Mezzanine. Впливай на сучасну культуру та твори події з нами.

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати