Asking Alexandria VIP-package

17 жовтня 2020, Сб. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 2250 грн.
від 2250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Увага! Квиток VIP-package НЕ ВКЛЮЧАЄ в себе квиток на концерт. Квиток на концерт Asking Alexandria ви можете придбати ТУТ


До Києва їде "нова ера" Asking Alexandria

Важка музика - специфічна ніша. У ній треба постійно дивувати, щоб не стати лише спогадом в голові слухача. Особливо це стосується металкору.

За останній десяток років у цьому жанрі з'явилося стільки гуртів, які швидко підіймалися та настільки ж швидко падали. Утрималися одиниці. Asking Alexandria входить в їх число. І зараз у них настала "нова ера", яку вони презентують в Києві.

За свою майже п'ятнадцятирічну кар'єру, Asking Alexandria пережили багато періодів - як хороших, так і суперечливих. Серед хороших - визнання критиків, сотні тисяч проданих платівок і потрійне потрапляння в топ-10 чарту Billboard.

Серед суперечливих - перший вокаліст Денні Ворсноп покинув колектив та почав експериментувати з кантрі та поп-джазом, а також коротке фронтменство українця Дениса Шафоростова в 2015-2016 роках. У 2016 році, Ворсноп повернувся та Asking Alexandria немов вирішили зробити все спочатку.

У вересні Asking Alexandria випустили трек The Violence - такий же бадьорий і гучний, як і інші пісні гурту. Але з одним нюансом - він сподобався не тільки шанувальникам, а й широким масам.

Так почалася "нова ера" Asking Alexandria. Денні Ворсноп пояснює, що це означає:

"Нам постійно говорили, що і як треба робити, щоб люди нас слухали. Ми хотіли трохи пригальмувати, але у відповідь чули: "Якщо ви зупинитеся, то вашій кар'єрі кінець". Ми вирішили забити на всіх, стати тверезими та стабільними. Та найголовніше - вибирати те, що ми будемо робити, як ми це будемо робити і коли ми це будемо робити ".

The Violence - перша ластівка "нової ери" Asking Alexandra. Загадково? Безумовно. Але в той же час вона віщує щось нестримне і хвилююче. Те, від чого буде відмовитися вкрай важко. І, як показує практика, до цього неможливо бути готовим заздалегідь.

Чи приїде група в Київ зі свіжої платівкою або це буде кілька нових треків? Дізнаємося з часом, але в одному можна бути впевненим точно - всіх нас чекає свято енергії, слему та нескінченної електрики.

Слідкуйте за оновленнями в офіційній зустрічі у Facebook:
https://www.facebook.com/events/538320350292520