A State of Trance 900: Lifting You Higher

22 червня 2019, Сб. 21:00
Міжнародний Виставковий Центр Київ, Броварський проспект, 15
від 99 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантується повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету: 21:00 20/06/2019. Деталі тут
від 99 грн.
Обрати квиток

Галерея

Армін ван Бюрен, ASOT 900 в Києві Armin van Buuren, ASOT 900 Kyiv
A State of Trance 900: Lifting You Higher у Києві - фото №2 A State of Trance 900: Lifting You Higher у Києві афіша

Про подiю

Armin Van Buuren представить світу нове шоу A State of Trance 900: Lifting You Higher. І Києву пощастить стати частиною цього глобального туру! Нова музика, нові інженерні і світло-візуальні рішення. Але знайомі й такі жадані емоції, коли тебе підносить вище і тіло відчуває вібрації, що ні з чим не сплутаєш!

A State of Trance 900: Lifting You Higher – це святкування дев’ятисотого випуску однойменного радіошоу і одночасно – найбільшої мережі транс-музики в світі. Кожен випуск слухає більше 40 мільйонів людей на всіх континентах. Кожен випуск – це музичні прем’єри і презентації, класичні треки і інтерактив.

В 2012р. шоу A State of Trance 550 в Києві перевершило всі сподівання! Це була настільки емоційна ніч, що тисячі людей досі згадують її як одну з найкращих в житті. Дивіться відео вище, ловіть мурахи і налаштовуйтесь на ASOT 900...22 червня в Києві свій діджей-сет відіграє як сам Armin van Buuren, так і інші представники жанру, які задають тренди в світовій транс-музиці. Їх імена буде представлено пізніше.

Організатор в Україні: VIRUS Music
Долучайся до івенту в facebook>>

ПРО КВИТКИ

Бажаючих потрапити на шоу Armin Van Buuren завжди більше, ніж квитків в продажу. Тож, якщо хочеш гарантувати собі неймовірну ніч транс-музики, оформи квитки якомога раніше.

ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ


А ось чому можна не хвилюватись про зміну планів: бери квитки зараз з оплатою карткою і якщо буде необхідність, то зможеш повернути 90% номінальної вартості квитків автоматично через особистий кабінет на ту ж карту (в будь-який час до 20:00 21 червня 2019).


Просимо звернути увагу: офіційні квитки на шоу A State of Trance 900 в Києві продаються ТІЛЬКИ на Concert.ua, в наших квиткових офісах і в роздрібній мережі партнерів. Не звертаєсь по квитки на будь-які інші сайти або оголошення в мережі – це ризик залишитись і без шоу, і без грошей.

ТИПИ КВИТКІВ


FAN
Гігантська фан-зона буде розділена на 3 частини: FAN-3, FAN-2 і FAN-1 (найближча до сцени). Квиток FAN 1 дає доступ в усі 3 фан-зони, FAN-2 – у другу і третю, FAN-3 – тільки в третю “фанку”. Залишок квитків FAN-1 можна придбати в пакеті FAN-PACK, в якому до вхідного квитка додається Priority (вхід через окремий коридор), сертифікат на офіційну футболку ASOT 900 і сертифікат на Івент-гід (читай про сертифікати нижче).

PRIORITY
Фан-зони на ASOT 900 в МВЦ – це майже 10 000 відвідувачів. На вхід і отримання браслету потрібен час. Але якщо хочеш зайти значно швидше і комфортніше, додай до кожного квитка в замовленні право на Priority вхід через додаткові коридори. Priority діє ТІЛЬКИ в парі з вхідним квитком FAN-категорії.

VIP-FAN
За FAN-3 буде розташовано VIP-FAN – танцювальна платформа на висоті декількох метрів, з окремим входом, барами, додатковою “підзвучкою” і просто нереальним видом на сцену!

VIP-СТОЛИ
Зліва і справа від “фанок” зведуть платформи з місцями за столиками. Для найвибагливіших фанів – обслуговування офіціантами, окремі бари з преміум-напоями і меню з фінгер-фудом.

СЕРТИФІКАТ НА ФУТБОЛКУ ASOT 900
Фірмова, офіційна футболка ASOT 900 може поповнити твій гардероб особливо важливих речей! Буде виготовлено моделі для чоловіків і жінок, з декількома варіантами принтів. Футболки буде представлено в магазині сувенірів на території ASOT в Києві. Там же відбуватиметься обмін сертифікату на футболку (вибір моделі і розміру – за наявності на момент обміну). Вартість в магазині буде вищою, ніж вартість сертифіката. А що робити, якщо забудеш про сертифікат і вирішиш обміняти його, коли вибір залишиться невеликий і нічого не підійде? Після події повернемо кошти за оформленим запитом в контакт-центр Concert.ua

СЕРТИФІКАТ НА EVENT GUIDE
Без сумніву, це сувенір #1. У тисяч людей таких Івент-гідів назбиралась ціла колекція. Окрім згадки про неймовірні емоції, він буде корисним і на самому шоу. Івент-гід – це дизайнерські картки на шнурку з карабіном, з міні-постером, мапою локації і розкладом виступів артистів. Купити можна буде в магазині сувенірів, а також отримати в обмін на придбаний раніше сертифікат. Вартість в магазині буде вищою, ніж вартість сертифіката.

ЦІНИ НА КВИТКИ
Вартість на всі типи квитків зростає. На кожну партію квитків встановлено свою ціну. Тож чим раніше брати, тим вигідніше.