6 серпня 2019, Вт. 20:00
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Асії Ахат?

1. Віртуозне звучання королеви музики-скрипки.
2. Нове звучання легендарних світових хітів.
3. Чудові бенд, беквокалісти, яскраві костюми, оркестрова група і вишуканий балет.


Ассія Ахат зіграє концерт в Одесі на біс

На численні прохання, Ассія Ахат цього літа знову в Одесі з великим сольним концертом на БІС!
6 серпня скрипалька чекає своїх глядачів в Одеському національному академічному театрі опери та балету, де виконає шоу-програму "Love Is". Шоу складається з понад 20 улюблених в усьому світі композицій різних часів в нових сучасних аранжуваннях.

Віртуозна гра скрипальки Асії Ахат, вишукані скрипкові імпровізації улюблених усіма світових хітів, цікаві костюми, неймовірні світлові ефекти, оркестр, бенд, вокалісти, хорова капела, щирі емоції глядачів - все це стане для одеситів справжнім подарунком!

Довідка для преси: Ассія Ахат - музикант, скрипаль, співачка. Заслужена артистка України. Лауреат і дипломант міжнародних конкурсів у Франції і Італіі.Будучі солісткою Національної філармонії України, виступала в найбільших концертних залах СНД і Європи. Багато років співпрацює з провідними студіями Європи і Америки. На West Lake Studio в Лос-Анжелесі був записаний дебютний сингл «If only tonight», реліз якого відбувся в США в 2013-му. Трек розійшовся по всьому світу і очолив кілька чартів Billboard, зокрема очолював Hot Single. Ремікс "If only tonight», зроблений легендарним діджеєм Ральфі Розаріо увійшов в Billboard's National Dance Club Chart і став основним хітом у всіх нічних і танцювальних клубах Америки. Альбом 'All- In' (2017), спродюсований 16-кратним володарем Греммі Умберто Гатіка, був поданий на 8 номінацій Греммі. Нове шоу 'A Music Extravaganza' (2019) спродюсував Ассією Ахат і американським продюсером Gene Bortnick.