Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів"

1 липня 2020, Ср. 20:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів"

Сама назва говорить за себе. 100 хвилин безперервного сміху, низка всіляких сюрпризів. А найголовніше, гумор цієї програми дуже зрозумілий, пізнаваний і близький людям будь-якого віку, різних професій, різних національностей. Це шоу «Маски» з успіхом виконували в багатьох країнах (США, Японія, Колумбія, Ізраїль, Німеччина, Данія, Шотландія).

Квитки (150 - 300 грн.) Можна придбати:
а) в Будинку клоунів, телефон для довідок (048) 723-63-16
б) онлайн:
в) каси Укртікет Одеса

«Атака клоунів» півтора десятка кращих концертних номерів і трюків, створених Масками за 30 років. Це особливе ігрове поле "нескінченної клоунади", в якій знайомі й улюблені персонажі розповідають свої історії в мімічних новелах, які переходять одна в іншу.

У кожній новелі вистави - ейфорична легкість, в основі якої - фантастичне майстерність і пластична техніка акторів.

"Атака клоунів" - видовище на кшталт листкового пирога, де кожен знаходить свій найбільш смачний. Одні голосно регочуть і всіляко демонструють своє здорове почуття гумору. Інші регочуть менш голосно і починають з'ясовувати для себе приналежність літературних, фольклорних і кінематографічних цитат. Для третіх це - просто свято. Як для дітей, які завжди чекають клоуна, і він приходить.

Але, краще, звичайно, все це хоча б один раз побачити.

У Шоу бере участь Комік - трупа «Маски» в повному складі.

• Режисер-постановник: Георгій Делієв
• Звукорежисер - Юрій Савченко
• Майстер по світлу: Сергій Захаров
• Художник-постановник: Олександр Алексєєв

Схожі події

Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Сільва 10 липня 20:00, Пт Сільва Одеса, Літній театр від 50 грн. Сільва Вже не хочу 10 липня Сільва Літній театр Придбати Вистава 08 липня 19:00, Ср Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" Київ, CARIBBEAN club від 390 грн. Вистава Вже не хочу 08 липня Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" CARIBBEAN club Придбати Ведмідь і Освідчення 02 серпня 19:00, Нд Ведмідь і Освідчення Київ, Театр Актор від 100 грн. Ведмідь і Освідчення Вже не хочу 02 серпня Ведмідь і Освідчення Театр Актор Придбати