Театр «Маски» в комедії «Ателла»

18 липня 2020, Сб. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Ателла»?

1. Цей спектакль виповнюється тільки в театрі «Маски» і більше ніде в світі
2. Виконує основний склад легендарних театрів «Маски» і «Село Дурнів»
3. Вистава дуже смішний і видовищний

Комедія Бориса Барського в постановці Георгія Делієва у виконанні основного складу легендарних театрів «Маски шоу» і «Село Дурнів»

«Ателла» - одна з найбільш ексцентричних і смішних комедій репертуару театру Маски. Тут є все: фарбований Мавр і красуня Дездемона, дівчинка. І служниця її, Емілія, далеко вже не дівчинка. Фокуси, пісні, танці. Малосольні огірочки, горілочка і навіть полуничка!

Чутки про недвозначних нічних пригоди Дездемони і Мавра, доходять до сенатора Брабанціо, єдиноутробного батька дівчинки. Джерелом служить Емілія - нянька і служниця Дездемони.

Кассіо, недалекий кар'єрист, добровільно готовий зайняти місце Мавра, як на посаді генерала, так і в ліжку Дездемони.

А - фигушки! Всі його авантюрні помисли сплутує Яго - веселун і балагур, добрий геній генерала, його мозок і права рука, позбавленим влади на посаду капрала, за уїдливий характер, чорний рот і довгий язик. Весела вдача і природжена дотепність Яго, стають причиною інтриг і хитросплетінь, в тонкі мережі яких потрапляють всі учасники вищеописаних подій.

І, по секрету: п'яний Ателла не ганяється по палацу за закривавленою дружиною своєю - Дездемоною ні з сокирою, ні з молотком, ні з ножем. Тим більше не розчленовує її тендітне тіло бензопилою, напилком або пилкою для нігтів. А навпаки - душить її в своїх обіймах і, таким чином зачинає від неї дитину. А Кассіо, в покарання, віддають в чоловіки. Запитайте - кому? В житті не здогадаєтеся!

У виставі беруть участь актори театру «Маски»:
Ателла - Вадим Набоков
Дездемона - заслужена артистка України Наталія Бузько
Яга - народний артист України Георгій Делієв
Кассіа - народний артист України Борис Барський
Радріга - Олександр Постоленка
Брабанціо - Ігор Малахов
Емілія - Тетяна Іванова
Гонець - Михайло Волошин