24-pay-mark Created with Sketch.

ATL

15 серпня 2021, нд. 20:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 549 грн.
від 549 грн.

Галерея

Про подiю

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв'язку з введенням карантину і визнанням урядом таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також відповідно до частини 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки на перенесені під час карантину події поверненню не підлягають.

Всі квитки дійсні на нову дату - 15 серпня.

У разі скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори поки ведуть переговори з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами. Всі ми намагаємося зараз утримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим раніше форс-мажором, ми намагаємося дійти компромісу.

Організатору, як і нам, не хочеться надавати таку відповідь.
Ми просимо вас про взаєморозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події - ODDEE, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою:
[email protected]


Чому варто піти на концерт ATL?

  1. Почути новий альбом наживо.
  2. Заново почати концертний сезон.
  3. Вибухнути на місці, коли почнеться найулюбленіший трек.

АТЛ – презентація нового альбому «Кривой эфир»

Репер ATL, він же Сергій Круппов, в грудні 2019 випустив свій перший за два роки альбом – «Кривой Эфір». У перші тижні після релізу він підірвав чарти, а вже цього літа ми почуємо його наживо.

Хіп-хоп виконавець вирушить у великий тур за традиційної підтримки команди ACIDHOUZE – ИЧИ, Ripbeat і барабанщика гурту [AMATORY] Данила Свєтлова. Налаштовуй свій радіоприймач на нашу хвилю – зовсім скоро ми починємо мовлення!

Де купити квитки на тур ATL?

В рамках туру концерт АТЛ в Києві пройде 15 серпня в Stereo Plaza. Незважаючи на те, що це великий майданчик, купити квитки на концерт ATL краще заздалегідь - вони можуть подорожчати ближче до події.

Схожі події

Музика Антоніо Вівальді на даху 30 вересня 19:00, сб Музика Антоніо Вівальді на даху Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Музика Антоніо Вівальді на даху Вже не хочу 30 вересня Музика Антоніо Вівальді на даху Дах ЦУМ Придбати Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати The Harry Potter Symphony 26 грудня 19:00, вт The Harry Potter Symphony Київ, Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського від 390 грн. The Harry Potter Symphony Вже не хочу 26 грудня The Harry Potter Symphony Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського Придбати Оля Полякова. Все буде добре 26 жовтня 18:00, чт Оля Полякова. Все буде добре Київ, Палац Україна від 800 грн. Оля Полякова. Все буде добре Вже не хочу 26 жовтня Оля Полякова. Все буде добре Палац Україна Придбати