29 червня 2018, Пт. 21:00
Bono Beach Club Одеса, Пляж Аркадія
від 399 грн.
від 399 грн.

Галерея

ATL в Одесі - фото №1 ATL в Одесі
ATL в Одесі - фото №2 ATL в Одесі афіша
ATL в Одесі - фото №3 ATL в Одесі квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт ATL?

1. ATL хвалять авторитетні портали, називаючи Круппова репером на довгі роки
2. Цей хлопець розвиває хіп-хоп.
3. ATL - суддя п'ятого сезону найбільшого баттл-майданчика країни Pit Bull Battle.

29 червня в Bono Beach Club увірветься ATL. Лови хвилю свіжого, смислового і тільки якісного хіп-хопу!

В Одесі музикант презентує свій новий альбом «Лімб». Будуть і головні хіти з релізів «Марабу» і «Карма & Кома». Бракує тільки тебе! Не так давно з'явившись на музичному небосхилі, ATL (він же - Сергій Круппов) встиг зріднитися зі званням легенди російського репу. Імениті інтернет-портали впевнено нахвалюють артиста, пророкуючи йому довгу успішну кар'єру.

Своєрідні треки іноді називають дивними, але це ніяк не завадило хлопцю досягти серйозних висот в реп-музиці. Тексти Круппова - інтелектуальні і пронизуючі. Виконання - пробирає і чіпляє. Репера-революціонера хвалить в своєму Instagram сам Баста. Не по роках мудрий хлопець ATL завойовує свідомість цінителів хіп-хопу безліччю метафор і порівнянь. Його тексти - для любителів складного і змістовного слова.

І тепер один з найперспективніших музикантів нашого часу знову виступить перед вдячною українською публікою. Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 590 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати