23 листопада 2018, Пт. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

ATL у Києві - фото №1 ATL у Києві
ATL у Києві - фото №2 ATL у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт ATL?

1. ATL хвалять авторитетні портали, називаючи Круппова репером на довгі роки
2. Цей хлопець розвиває хіп-хоп
3. ATL - суддя п'ятого сезону найбільшого баттл-майданчика країни Pit Bull Battle

23 листопада в Stereoplaza увірветься ATL. Лови хвилю свіжого, смислового і лише якісного хіп-хопу!

У Києві музикант презентує свій альбом «Лимб». Будуть і головні хіти з релізів «Марабу» і «Карма & Кома». Бракує тільки тебе! Не так давно з'явившись на музичному небосхилі, ATL (він же - Сергій Круппов) встиг зріднитися зі званням легенди російського репу. Імениті інтернет-портали впевнено нахвалюють артиста, пророкуючи йому довгу успішну кар'єру.

Своєрідні треки Атля іноді називають дивними, але це ніяк не завадило хлопцю досягти серйозних висот у реп-музиці. Тексти Круппова - інтелектуальні та пронизливі. Виконання - пробирає та чіпляє. Репера-революціонера хвалить у своєму Instagram сам Баста. Не по роках мудрий хлопець ATL завойовує свідомість поціновувачів хіп-хопу безліччю метафор і порівнянь. Його тексти - для любителів складного і змістовного слова.

Перший галас, пов'язаний з українським концертом ATL, припав на осінь 2016 року. І тепер один з найперспективніших музикантів нашого часу знову виступить перед вдячною українською публікою. Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати She Wants Revenge 17 серпня 19:00, Сб She Wants Revenge Київ, Bel etage від 740 грн. She Wants Revenge Вже не хочу 17 серпня She Wants Revenge Bel etage Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати