20 квітня 2018, Пт. 20:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна 8
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Atmasfera у Києві - фото №1 picture
Atmasfera у Києві - фото №2 picture
Atmasfera у Києві - фото №3 picture
Atmasfera у Києві - фото №4 picture
Atmasfera у Києві - фото №5 picture
Atmasfera у Києві - фото №6 picture
Atmasfera у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Atmasfera?

1. Першими почути нову музичну програму групи в стилі yoga & meditation music "На глибині"
2. Поринути в атмосферу стародавніх звуків мантр в поєднанні з більш ніж 16 інструментами з усього світу
3. Відчути неповторний стиль звучання, який високо оцінили музичні критики європейських фестивалів

Київ першим почує нову музичну програму групи ATMASFERA в стилі йога & медитативної музики "На глибині".

Музиканти задають свій власний тренд у музиці, не намагаючись копіювати інших, а творчість групи зосереджена навколо внутрішнього світу людини і її глибинних переживань. Їхня музика c текстами на санскриті надихає, допомагає стати щасливішими і стосується глибинних питань: хто ми, для чого ми живемо і куди ми йдемо?

Зовсім недавно ATMASFERA отримала престижну американську премію "RoundGlass Music Awards 2018" в Нью-Йорку в номінації "Група року". Премія відзначає прогресивних музикантів, що створюють музику для здоров'я, миру та екологічної свідомості.

ATMASFERA - мультиінструментальний колектив з унікальним, неповторним звучанням. Вони поєднують інструменти з усього світу - флейту, арфу, фізгармонь, бузуки, мандоліну, домбри, джембе, різноманітні перкусії, глокеншпіль, акустичну гітару, електрогітару, бас-гітару, клавішні з сучасним електронним звучанням.

Поєднання мантр з етнічними мотивами і оркестровим звучанням вже встигли оцінити в Норвегії, Німеччини, Польщі, Чехії, Казахстані та інших країнах. ATMASFERA представляла Україну на відомих європейських сценах "The Global battle of the Bands" в Лондоні, Woodstock в Польщі і Moldejazz в Норвегії.

Поринь у дивовижну музичну атмосферу доброти, гармонії та чистоти. Поринь разом з мантрами вглиб себе. Танцюй у своєму серці!

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика в розарії 18 серпня 20:00, Сб Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка, Київ від 350 грн. Класика в розарії Вже не хочу 18 серпня Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Валентин Куба 18 серпня 20:00, Сб Валентин Куба Літній театр Морвокзал, Одеса від 150 грн. Валентин Куба Вже не хочу 18 серпня Валентин Куба Літній театр Морвокзал Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати