Attila

7 листопада 2019, Чт. 20:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 800 грн.
від 800 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Attila?

1. Одне з найгучніших метал-шоу осені.
2. Повернення в Україну яскравого квартету з Америки.
3. Головні хіти гурту і зубодробильні новинки.

Одна з найбільш хайпових груп сучасного металу увірветься на сцену київського клубу Bingo 7 листопада 2019-го!

Здається, що яскравий квартет піднявся на музичний олімп стрімко, але це не так. Важка багаторічна робота, 8 забійних альбомів, пошуки свого неповторного стилю, відпрацювання бездоганних живих шоу - такий шлях пройшли ці противники ананасів в піці за майже 15 років існування проекту.

Крім піци хлопці ще люблять не по-дитячому хаслити, круті тачки, красивих жінок, золоті прикраси та інші атрибути хіп-хопу, які вони гармонійно вбудували в свій унікальний матеріал. Якби не любов до тяжких риффів, жирних брейкдаунів і нещадного Мошу, то, напевно, з хлопців вийшли б непогані репери. На щастя, цього не сталося. Attila все ще грають метал, і у них це чудово виходить.

Одне з найгучніших шоу осені, професійний майстер-клас на тему "як не втратити обличчя в мошпіті", приємний вечір з головними хітами гурту і зубодробильними новинками з недавнього релізу "Villain".

Схожі події

МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати