12 жовтня 2018, Пт. 20:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 750 грн.
від 750 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Attila?

1. Вперше в Україні!
2. Одна з головних металкор-груп у світі.
3. Довгоочікувані гості в столиці.

Ви чекали цього все своє життя! 12 жовтня в Bingo – концерт групи Attila! Американський квартет вперше виступатиме в Україні!

Attila – це металкор-команда з Атланти. Колектив відомий своїм незвичайним звучанням, а також швидкими вокальними партіями з речитативом. Учасники Attila називають власний стиль Party Death Metal. На сьогодні група випустила вже 7 студійних альбомів. Колектив був створений в Атланті в 2005 році. А через 2 роки вийшов їхній перший збірник Fallacy.

Музиканти дотримуються свого особливого звучання і стилю, але намагаються в кожну композицію привнести щось нове, щоб отримати свіжий і цікавий результат. Лаконічні рифи, драйовові ритми і порушення правил, – усе це є в їхніх треках! Це міцненька суміш нещадних драм-партій, технічних гітар і унікального вокалу, що переходить непомітно від брутального і чіткого речитативу до глибокого і сильного деткорового гроул. Зараз у складі групи чотири музиканти: Кріс Фронзак / "Фронзо" / "Фронзілла" – незмінний вокаліст із моменту заснування команди, Кріс Лінк – соло-гітара і ритм-гітара, Калан Блема – бас-гітара і бек-вокал, Брайан Маклюрі – барабани.

Тепер вони приїдуть в Україну, щоб порвати київський клуб Bingo своїм шаленим музлом! На сцені вони незмінно перетворюються в справжніх варварів-руйнівників. Адже не дарма у них така назва – команда ототожнює себе з правителями гунів! На вас чекає найпотужніше шоу! Ви знаєте, що хочете цього. 12 жовтня на вас чекає справжній музичний вибух!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати