12 жовтня 2018, Пт. 20:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 700 грн.
від 700 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Attila?

1. Вперше в Україні!
2. Одна з головних металкор-груп у світі.
3. Довгоочікувані гості в столиці.

Ви чекали цього все своє життя! 12 жовтня в Bingo – концерт групи Attila! Американський квартет вперше виступатиме в Україні!

Attila – це металкор-команда з Атланти. Колектив відомий своїм незвичайним звучанням, а також швидкими вокальними партіями з речитативом. Учасники Attila називають власний стиль Party Death Metal. На сьогодні група випустила вже 7 студійних альбомів. Колектив був створений в Атланті в 2005 році. А через 2 роки вийшов їхній перший збірник Fallacy.

Музиканти дотримуються свого особливого звучання і стилю, але намагаються в кожну композицію привнести щось нове, щоб отримати свіжий і цікавий результат. Лаконічні рифи, драйовові ритми і порушення правил, – усе це є в їхніх треках! Це міцненька суміш нещадних драм-партій, технічних гітар і унікального вокалу, що переходить непомітно від брутального і чіткого речитативу до глибокого і сильного деткорового гроул. Зараз у складі групи чотири музиканти: Кріс Фронзак / "Фронзо" / "Фронзілла" – незмінний вокаліст із моменту заснування команди, Кріс Лінк – соло-гітара і ритм-гітара, Калан Блема – бас-гітара і бек-вокал, Брайан Маклюрі – барабани.

Тепер вони приїдуть в Україну, щоб порвати київський клуб Bingo своїм шаленим музлом! На сцені вони незмінно перетворюються в справжніх варварів-руйнівників. Адже не дарма у них така назва – команда ототожнює себе з правителями гунів! На вас чекає найпотужніше шоу! Ви знаєте, що хочете цього. 12 жовтня на вас чекає справжній музичний вибух!