Odessa Classic: Авторський вечір Гії Канчелі

3 червня 2019, Пн. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Odessa Classic: Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі - фото №1 Odessa Classic:  Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі
Odessa Classic: Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі - фото №2 Odessa Classic:  Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі афіша
Odessa Classic: Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі - фото №3 Odessa Classic:  Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі квитки

Про подiю

Авторський вечір Гії Канчелі. Олексій Ботвінов (рояль), Поліна Осетинська (рояль), Юліан Мілкіс (кларнет), Камерний оркестр філармонії під управлінням Ігоря Шаврука.

Гія Канчелі - живий класик симфонічної, камерної та хорової музики. Десятки його творів для оркестрів і хорів відомі не тільки в його рідній Грузії, але і за її межами. Він написав музику до понад 30 кінофільмів і 2 десяткам вистав. Простого слухача мелодії, створені Канчелі, відомі за фільмами "Кін-дза-дза!", "Це було минулого літа" і ін. Музика Канчелі вже звучала в рамках ODESSA CLASSICS BATUMI WEEKEND - виїзному виступі фестивалю ODESSA CLASSICS, яке пройшло в червні 2018 року в Батумі.

Незважаючи на солідний вік, Канчелі активно пише, прем'єри його творів регулярно відбуваються на кращих концертних майданчиках світу.

Поліна Осетинська стала відома публіці як піаніст-вундеркінд - вона почала виступати у віці п'яти років. У списку її досягнень - виступи на різних концертних майданчиках Європи і США, вона брала участь в фестивалях "Грудневі вечори", "Крещендо", "Зірки білих ночей", Mainly Mozart Festival і ін. Сценічними партнерами Осетинської були скрипаль Максим Венгеров, диригенти Сауліус Сондекіс, Лоран Петіггірард, Василь Синайський, Андрій Борейко, Герд Альбрехт, Ян Паскаль Тортелье, Томас Сандерлінг і ін .. На ODESSA CLASSICS Осетинська вперше виступила в 2016 році.

Олексій Ботвінов - видатний український піаніст, один з кращих в Європі виконавців музики Рахманінова. На гастрольній мапі Ботвінова - близько 50 країн світу (в тому числі, музичне керівництво спектаклем в знаменитому театрі La Scala). Також на його рахунку рекорд - понад 300 виконань "Гольдберг-варіацій" Баха, одного з найскладніших творів композитора.

Юліан Мілкіс - відомий канадський кларнетист, уродженець Одеси. Єдиний учень великого Бенні Гудмана, Мілкіс навчався в Канаді і в Нью-Йорку (Джульярдська школа). Мілкіс об'їздив з гастролями десятки країн світу, він виступав з Симфонічним оркестром Торонто, Камерним оркестром Вівальді, Hamburg Mozarteum, Симфонічним оркестром Едмонтона, L'Orchestre Nationale de Lyon, Симфонічної оркестром L'Orchester Française, Оркестром Ванкувера CBC, Divertissement Chamber Orchestra і ін. тісно співпрацював з Гією Канчелі і Олів'є Мессіаном.

У програмі "Данеліада", "Мініатюри", "Вальс-Бостон для фортепіано з оркестром".

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати David Garrett 01 жовтня 19:30, Чт David Garrett Київ, Палац Україна від 1099 грн. David Garrett Вже не хочу 01 жовтня David Garrett Палац Україна Придбати Odessa Classic: Камерний оркестр НОВА ДАТА 16 серпня 19:00, Нд Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: Камерний оркестр Вже не хочу 16 серпня Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеська обласна філармонія Придбати