Odessa Classic: Авторський вечір Гії Канчелі

3 червня 2019, Пн. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Odessa Classic: Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі - фото №1 Odessa Classic:  Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі
Odessa Classic: Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі - фото №2 Odessa Classic:  Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі афіша
Odessa Classic: Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі - фото №3 Odessa Classic:  Авторський вечір Гії Канчелі в Одесі квитки

Про подiю

Авторський вечір Гії Канчелі. Олексій Ботвінов (рояль), Поліна Осетинська (рояль), Юліан Мілкіс (кларнет), Камерний оркестр філармонії під управлінням Ігоря Шаврука.

Гія Канчелі - живий класик симфонічної, камерної та хорової музики. Десятки його творів для оркестрів і хорів відомі не тільки в його рідній Грузії, але і за її межами. Він написав музику до понад 30 кінофільмів і 2 десяткам вистав. Простого слухача мелодії, створені Канчелі, відомі за фільмами "Кін-дза-дза!", "Це було минулого літа" і ін. Музика Канчелі вже звучала в рамках ODESSA CLASSICS BATUMI WEEKEND - виїзному виступі фестивалю ODESSA CLASSICS, яке пройшло в червні 2018 року в Батумі.

Незважаючи на солідний вік, Канчелі активно пише, прем'єри його творів регулярно відбуваються на кращих концертних майданчиках світу.

Поліна Осетинська стала відома публіці як піаніст-вундеркінд - вона почала виступати у віці п'яти років. У списку її досягнень - виступи на різних концертних майданчиках Європи і США, вона брала участь в фестивалях "Грудневі вечори", "Крещендо", "Зірки білих ночей", Mainly Mozart Festival і ін. Сценічними партнерами Осетинської були скрипаль Максим Венгеров, диригенти Сауліус Сондекіс, Лоран Петіггірард, Василь Синайський, Андрій Борейко, Герд Альбрехт, Ян Паскаль Тортелье, Томас Сандерлінг і ін .. На ODESSA CLASSICS Осетинська вперше виступила в 2016 році.

Олексій Ботвінов - видатний український піаніст, один з кращих в Європі виконавців музики Рахманінова. На гастрольній мапі Ботвінова - близько 50 країн світу (в тому числі, музичне керівництво спектаклем в знаменитому театрі La Scala). Також на його рахунку рекорд - понад 300 виконань "Гольдберг-варіацій" Баха, одного з найскладніших творів композитора.

Юліан Мілкіс - відомий канадський кларнетист, уродженець Одеси. Єдиний учень великого Бенні Гудмана, Мілкіс навчався в Канаді і в Нью-Йорку (Джульярдська школа). Мілкіс об'їздив з гастролями десятки країн світу, він виступав з Симфонічним оркестром Торонто, Камерним оркестром Вівальді, Hamburg Mozarteum, Симфонічним оркестром Едмонтона, L'Orchestre Nationale de Lyon, Симфонічної оркестром L'Orchester Française, Оркестром Ванкувера CBC, Divertissement Chamber Orchestra і ін. тісно співпрацював з Гією Канчелі і Олів'є Мессіаном.

У програмі "Данеліада", "Мініатюри", "Вальс-Бостон для фортепіано з оркестром".

Інші дати

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати