Аїда

27 березня 2020, Пт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Також організатор самостійно проводить повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію. Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0Чому варто піти на виставу «Аїда»?

1. В Одеській опері представляють нову сценічну версію знаменитого твору.
2. «Аїда» - твір, який ось уже третє століття приваблює глядачів різного віку.
3. Сильні характери героїв і емоційне багатство опери нікого не залишить байдужим.

Запрошуємо вас в Театр опери та балету на легендарну постановку «Аїда». Відкрийте для себе новий погляд режисерів і артистів на всесвітньо відомий сюжет.

Прем'єра відбулася в Одеській опері в 2012 році. З тих пір «Аїда» незмінно збирає повний зал, тамуючи естетичну спрагу істинних театралів.

Не більше п'яти місяців пішло у Джузеппе Верді на створення опери. Написана в честь відкриття Суецького каналу «Аїда» втілила все, що нестримно тягне глядача: любов і пристрасть, суперництво і войовничість, видовищність. У творі присутні і любовний трикутник, і чудові оперні арії.

«Аїда» - це барвиста музика, динамічний сюжет, яскраві характери і напружений драматизм.

Режисер-постановник пропонованої версії - Карло Антоніо де Лючія.
Режисери, які ведуть спектакль - заслужений працівник культури України Наталія Григор, Сергій Червоних.
Лібрето - Антоніо Гисланцони.

Тривалість вистави - 3 год 20 хвилин, з антрактом.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Про Федота-Стрільця 04 червня 19:30, Чт Про Федота-Стрільця Київ, Київська фортеця від 150 грн. Про Федота-Стрільця Вже не хочу 04 червня Про Федота-Стрільця Київська фортеця Придбати Монологи вагіни Монологи вагіни 3 Події Монологи вагіни 15.12 - 15.10.2020 Мегери 06 жовтня 19:00, Вт Мегери Одеса, Російський театр від 160 грн. Мегери Вже не хочу 06 жовтня Мегери Російський театр Придбати Монологи вагіни 15 жовтня 19:30, Чт Монологи вагіни Київ, Будинок Кіно від 190 грн. Монологи вагіни Вже не хочу 15 жовтня Монологи вагіни Будинок Кіно Придбати