Аїда

1 серпня 2019, Чт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Аїда»?

1. В Одеській опері представляють нову сценічну версію знаменитого твору.
2. «Аїда» - твір, який ось уже третє століття приваблює глядачів різного віку.
3. Сильні характери героїв і емоційне багатство опери нікого не залишить байдужим.

16 березня запрошуємо вас в Театр опери та балету на легендарну постановку «Аїда». Відкрийте для себе новий погляд режисерів і артистів на всесвітньо відомий сюжет.

Прем'єра відбулася в Одеській опері в 2012 році. З тих пір «Аїда» незмінно збирає повний зал, тамуючи естетичну спрагу істинних театралів.

Не більше п'яти місяців пішло у Джузеппе Верді на створення опери. Написана в честь відкриття Суецького каналу «Аїда» втілила все, що нестримно тягне глядача: любов і пристрасть, суперництво і войовничість, видовищність. У творі присутні і любовний трикутник, і чудові оперні арії.

«Аїда» - це барвиста музика, динамічний сюжет, яскраві характери і напружений драматизм.

Режисер-постановник пропонованої версії - Карло Антоніо де Лючія.
Режисери, які ведуть спектакль - заслужений працівник культури України Наталія Григор, Сергій Червоних.
Лібрето - Антоніо Гисланцони.

Тривалість вистави - 3 год 20 хвилин, з антрактом.

Чекаємо Вас!

Схожі події

50 відтінків сірого 26 серпня 19:00, Пн 50 відтінків сірого Одеса, Театр музкомедії від 1 грн. 50 відтінків сірого Вже не хочу 26 серпня 50 відтінків сірого Театр музкомедії Придбати Народження балерини 27 серпня 13:00, Вт Народження балерини Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Народження балерини Вже не хочу 27 серпня Народження балерини Одеський театр Опери та Балету Придбати Легенди Одеського Гумору 29 серпня 19:00, Чт Легенди Одеського Гумору Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. Легенди Одеського Гумору Вже не хочу 29 серпня Легенди Одеського Гумору Одеська обласна філармонія Придбати Міст дружби 01 вересня 18:30, Нд Міст дружби "Біла акація" Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Міст дружби Вже не хочу 01 вересня Міст дружби "Біла акація" Театр музкомедії Придбати