Аїда

12 вересня 2019, Чт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Аїда»?

1. В Одеській опері представляють нову сценічну версію знаменитого твору.
2. «Аїда» - твір, який ось уже третє століття приваблює глядачів різного віку.
3. Сильні характери героїв і емоційне багатство опери нікого не залишить байдужим.

16 березня запрошуємо вас в Театр опери та балету на легендарну постановку «Аїда». Відкрийте для себе новий погляд режисерів і артистів на всесвітньо відомий сюжет.

Прем'єра відбулася в Одеській опері в 2012 році. З тих пір «Аїда» незмінно збирає повний зал, тамуючи естетичну спрагу істинних театралів.

Не більше п'яти місяців пішло у Джузеппе Верді на створення опери. Написана в честь відкриття Суецького каналу «Аїда» втілила все, що нестримно тягне глядача: любов і пристрасть, суперництво і войовничість, видовищність. У творі присутні і любовний трикутник, і чудові оперні арії.

«Аїда» - це барвиста музика, динамічний сюжет, яскраві характери і напружений драматизм.

Режисер-постановник пропонованої версії - Карло Антоніо де Лючія.
Режисери, які ведуть спектакль - заслужений працівник культури України Наталія Григор, Сергій Червоних.
Лібрето - Антоніо Гисланцони.

Тривалість вистави - 3 год 20 хвилин, з антрактом.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Спляча красуня 17 листопада 16:00, Нд Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 17 листопада Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати ілюзії 17 листопада 19:00, Нд ілюзії Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ілюзії Вже не хочу 17 листопада ілюзії Театр на Чайній Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати