16 липня 2019, Вт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Галерея

B&B Project у Києві - фото №1 B&B Project у Києві
B&B Project у Києві - фото №2 B&B Project у Києві афіша
B&B Project у Києві - фото №3 B&B Project у Києві квитки
B&B Project у Києві - фото №4 B&B Project у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт B&B Project?

1. B&B Project – революціонери в українській інструментальній музиці.
2. Незвично та нестандартно – це коник яскравого колективу.
3. Яскраві музиканти здійснять переворот у вашій свідомості.

16 липня в Caribbean Club – революціонери й експериментатори B&B Project. Колектив, який довів, що бандура і баян – це й сьогодні модно, виступить в Києві. Не пропустіть!

З'явившись на українській сцені в 2015 році, B&B Project швидко завоювали популярність завдяки своїм ефектним каверам на світові хіти. Улюблені композиції мільйонів отримали нове яскраве прочитання в стилях pop, rock, deep house, jazz, lounge. Дебютна робота колективу тільки за перший тиждень назбирала близько 300 тисяч переглядів на YouTube.

Відтоді композиції у виконанні B&B Project звучали на міжнародних фестивалях, зі сцен Польщі, Франції, Китаю, Хорватії, Нідерландів та інших країн. Саме B&B Project були запрошені грати на економічному саміті в Давосі. Роботи музикантів регулярно потрапляють до чартів великих радіостанцій світу. При цьому учасники групи продовжують впевнено реалізовувати головний принцип своєї творчості – сміливий експеримент.

Загалом, якщо ви ще досі думаєте, що бандура – це інструмент минулого, обов'язково приходьте на концерт, і талановиті музиканти без зусиль зможуть переконати в іншому.

Побачимося!