Бабине літо

1 липня 2019, Пн. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Бабине літо"?

1. Порушуються загальнолюдські проблеми.
2. Талановита гра акторів.
3. Дуже чуттєва трагікомедія для глядачів будь-якого віку.

Хочете життєвий спектакль? Тоді приходьте на постановку Київського академічного театру русдрами під назвою "Бабине літо".

В основі вистави - п'єса "Дівич-вечір над вічним спокоєм", написана Айвон Менчелла, кращим американським комедіографом. До речі, його авторству належать оригінальні сюжети серіалів "Час твого життя", "Моя прекрасна няня" і т. Д.

Героїня вистави - три жінки за п'ятдесят: Люсіль, Доріс і Іда. Вони - яскраві, непересічні і досить веселі, але об'єднує їх і далеко не радісний привід. Чотири роки, як вони збираються разом пізньої осені, щоб відправитися на одне з нью-йоркських кладовищ і вшанувати пам'ять своїх чоловіків.

І все-таки: хіба їх свобода не є приводом подумати про нові «хлопчиків»? Наприклад, за Люсіль в'ються натовпи шанувальників. А їй це дуже навіть подобається. Адже як приємно відчувати на собі захоплені погляди чоловіків! І взагалі жінка з віком не втрачає ні тяги до краси, ні почуття гумору.

Три жінки абсолютно різні за характером і типажу, у кожної з них - своя оригінальна історія. Вони смішні, милі, поетичні і ... трохи інтриганки. Тому можуть і очками поплескати, і нарядами похвалитися, і навіть в "позу стати", коли треба захистити власні інтереси. Вас підкорить ця смішна і зворушлива трійця!

Вистава не містить ніяких прихованих смислів і підтекстів. Його просто потрібно дивитися з легкістю, відпочиваючи душею під хорошу музику, відмінні декорації і талановитих акторську гру.

Автор постановки - Григорій Зіскін (Канада). У ролях: Надія Кондратовська, Лідія Яремчук, Анна Варпаховська, Анна Наталушко, Олександр Гетьманський.

Тривалість ліричної комедії - 2 години 40 хвилин (з антрактом).