7 лютого 2019, Чт. 19:00
Кірха Святої Катерини Київ, вул. Лютеранська, 22
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Bach. Piazzolla. Мистецтво фуги?

1. Кірха - це унікальне місце для проведення концертів, з чарівним звучанням
2. Квартет баяністів - визнані віртуози, які здивують виконанням світових шедеврів
3. Музика для знавців, для слухачів вищого рівня, які розуміють нетипову гру вічної класичної музики

Чи міг І. С. Бах, створюючи "Мистецтво фуги", уявити, що цілі покоління століттями будуть слухати її, затамувавши подих? Музика пронизує кожну клітинку тіла, дозволяє фантазіям заповнити розум, пробуджує спогади і малює середньовічні образи.

Як сама фуга розвиває одну тему, що проводиться по черзі в різних голосах, так і програма, представлена ​​у Кірсі Святої Катерини, буде звучати весь вечір для всіх гостей концерту, які розбираються в музиці вищого класу.

Прекрасна акустика Кірхи, віртуози-виконавці - Квартет баяністів ім. М. Різоля - все це можна побачити 7 лютого.

Квартет баяністів імені М. І. Різоля - український музичний колектив, заснований 1939 Миколою Різоля, який очолював його до 1990 року. З 1946 року колектив працює при Київській філармонії.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати