25 листопада 2018, Нд. 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 480 грн.
від 480 грн.

Галерея

Про подiю

Чорна п'ятниця!

Тільки 23/11 з 00:00 до 23:59 лови знижки на цю подію: -50% на кожен другий квиток. Оберіть квитки однієї категорії і знижка застосується автоматично.

Чому варто піти на концерт Bad Omens?

1. Почути гурт-прорив американської металкор-сцени.
2. Оцінити унікальне звучання.
3. Побувати на історичній події, адже колектив приїжджає в Україну вперше!

Зустрічайте Bad Omens в Києві! 25 листопада в клубі Bingo виступлять висхідні зірки металкор-сцени!

Буває так, що група довго і наполегливо йде до успіху. Рідше, але трапляється, що музикантів помічають одразу. Причому й фанати, і критики. Саме так сталося з Bad Omens. Ідея групи виникла у вокаліста Ноа Себастьяна ще в 2013 році, але для остаточного формування команди знадобилось ще 2 роки. Тоді в 2015 разом зібралися четверо хлопців і почали роботу над першим альбомом. Поки що вийшов їх єдиний альбом під однойменною назвою Bad Omens. Але те, що його випустив лейбл Sumerian Recocrds, вже говорить багато про що.

Відео на пісню The Worst In Me набрало 5 мільйонів переглядів на Youtube, Glass Houses і Exit Wounds - майже по 2 мільйони, а The Fountain - більше мільйона. Восени цього року Bad Omens вперше виступлять в Україні з двома концертами! Чекаємо всіх 25 листопада в Bingo!

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Ваня Якимов. Вірші про кохання 15 лютого 20:00, Пт Ваня Якимов. Вірші про кохання Київ, Будинок архітектора від 225 грн. Ваня Якимов. Вірші про кохання Вже не хочу 15 лютого Ваня Якимов. Вірші про кохання Будинок архітектора Придбати