БАХ - BACH

2 жовтня 2020, Пт. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Йоганн Себастьян Бах – не просто найвідоміший композитор в історії Музики – він її символ та ікона класики на всі часи. У березні 2020 року весь музичний світ святкуватиме 335-річчя від дня народження славетного митця. З цієї нагоди Агенція «UKR Artists» запрошує на неймовірну подію всіх шанувальників класики – концерт “БАХ & BACH”.

Подія відбудеться у серці України – на Майдані Незалежності. В цей вечір на одній з кращих сцен Столиці у Національній музичній академії України (Консерваторія) гратиме найвідоміший камерний оркестр країни «Київські солісти» та зірковий склад солістів: скрипалі-віртуози Марко Комонько зі Львова та киянин Кирило Шарапов, альтисти Олександр Лагоша та Іван Грицишин, соліст Львівської Національної філармонії Юрій Хвостов (гобой), та Геннадій Дем’янчук, який входить до п’ятірки найвідоміших піаністів України. Також ви почуєте гру двох надзвичайно обдарованих молодих талантів: це вихованка класу легендарного флейтиста Володимира Турбовського Марія Ставицька та 17-річний японський саксофоніст-вундеркінд, переможець понад 30-ти найпрестижніших міжнародних конкурсів Кента Ігараші. За диригентським пультом буде харизматичний маестро Ігор Пучков.

У програмі - епохальні твори родини Бахів: Йоганна Себастьяна, серед яких славнозвісний Шостий Бранденбурзький концерт та “Жарт”, і Карла Філіппа Емануеля - найвідомішого сина Баха-батька.

Магічна музика епохи бароко та зірковий склад учасників концерту подарують справжній вир емоцій, що зачарує і вибагливих музичних естетів, і звичайних поціновувачів класичної музики.

Учасники:
Національний камерний ансамбль “Київські солісти”
Диригент - Ігор Пучков

Солісти:
Марко КОМОНЬКО (скрипка, Львів)
Юрій ХВОСТОВ (гобой, Львів)
Геннадій ДЕМ’ЯНЧУК (фортепіано)
Кента ІГАРАШІ (саксофон)
Марія СТАВИЦЬКА (флейта)
Кирило ШАРАПОВ (скрипка)
Олександр ЛАГОША (альт)
Іван ГРИЦИШИН (альт)