24-pay-mark Created with Sketch.

БАХ - BACH

26 листопада 2020, чт. 19:00-21:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 100 ₴
від 100 ₴

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Йоганн Себастьян Бах – не просто найвідоміший композитор в історії Музики – він її символ та ікона класики на всі часи. У березні 2020 року весь музичний світ святкуватиме 335-річчя від дня народження славетного митця. З цієї нагоди Агенція «UKR Artists» запрошує на неймовірну подію всіх шанувальників класики – концерт “БАХ & BACH”.

Подія відбудеться у серці України – на Майдані Незалежності. В цей вечір на одній з кращих сцен Столиці у Національній музичній академії України (Консерваторія) гратиме найвідоміший камерний оркестр країни «Київські солісти» та зірковий склад солістів: скрипалі-віртуози Марко Комонько зі Львова та киянин Кирило Шарапов, альтисти Олександр Лагоша та Іван Грицишин, соліст Львівської Національної філармонії Юрій Хвостов (гобой), та Геннадій Дем’янчук, який входить до п’ятірки найвідоміших піаністів України. Також ви почуєте гру двох надзвичайно обдарованих молодих талантів: це вихованка класу легендарного флейтиста Володимира Турбовського Марія Ставицька та 17-річний японський саксофоніст-вундеркінд, переможець понад 30-ти найпрестижніших міжнародних конкурсів Кента Ігараші. За диригентським пультом буде харизматичний маестро Ігор Пучков.

У програмі - епохальні твори родини Бахів: Йоганна Себастьяна, серед яких славнозвісний Шостий Бранденбурзький концерт та “Жарт”, і Карла Філіппа Емануеля - найвідомішого сина Баха-батька.

Магічна музика епохи бароко та зірковий склад учасників концерту подарують справжній вир емоцій, що зачарує і вибагливих музичних естетів, і звичайних поціновувачів класичної музики.

Учасники:
Національний камерний ансамбль “Київські солісти”
Диригент - Ігор Пучков

Солісти:
Юрій СТЬОПІН (скрипка)
Геннадій ДЕМ’ЯНЧУК (фортепіано)
Кента ІГАРАШІ (саксофон)
Марія СТАВИЦЬКА (флейта)
Кирило ШАРАПОВ (скрипка)
Олександр ЛАГОША (альт)
Іван ГРИЦИШИН (альт)

Схожі події

MELOVIN. Birthday Show 11 квітня 19:00, чт MELOVIN. Birthday Show Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 450 ₴ MELOVIN. Birthday Show Вже не хочу 11 квітня MELOVIN. Birthday Show Event Hall на !FESTrepublic Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ 01 березня 19:00, пт Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 750 ₴ Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Вже не хочу 01 березня Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Stereo Plaza Придбати Hans Zimmer Symphony 30 квітня 18:30, вт Hans Zimmer Symphony Дніпро, Дніпропетровський Академічний театр опери та балету від 340 ₴ Hans Zimmer Symphony Вже не хочу 30 квітня Hans Zimmer Symphony Дніпропетровський Академічний театр опери та балету Придбати