Баядерка

25 квітня 2020, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на балет "Баядерка"?

1. Побачити класику світового балету.
2. Насолодитися прекрасним танцем артистів.
3. Відчути, як перехоплює дух від майстерності і краси від того, що відбувається на сцені.

Запрошуємо вас побувати на балеті "Баядерка". Це чудова постановка неодмінно залишиться в пам'яті!

"Баядерка" - балет російського і французького балетмейстера Маріуса Петіпа на твір австрійського композитора Людвіга Мінкуса. Прем'єра полягала в 1877 році у Великому театрі в Санкт-Петербурзі. Літературною основою є п'єса "Шакунтала" і балада "Бог і баядерка" І.В. Гете.

Сюжет базується на романтичній індійській легенді про нещасну любов хороброго воїна і баядерки. Солор полює на тигрів разом з друзями в священному лісі. Він і факір Магедавея відстають від інших, щоб поговорити з Баядерка - прекрасної Нікіей. Вона - баядерка (або інакше -девадасі). Так в Південній Індії називають дівчаток, присвячених божеству і живуть при храмі все життя. Між Солора і Нікіей спалахує любов. Але в дівчину закоханий Великий брамін, а юнака бачить зятем раджа.

Чи зможе Солор виконати клятву про вічну любов до Никии, дану над священним вогнем? Сценарій - Сергія Маріуса Петіпа і Худекова. Хореографія - Маріуса Петіпа, крім цього використана хореографія Народного артиста СРСР Вахтанга Чабукіані, Народного артиста СРСР Костянтина Сергєєва, Заслуженого артиста Роcсии Миколи Зубковського. Чекаємо Вас!