Баядерка

18 вересня 2019, Ср. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет "Баядерка"?

1. Побачити класику світового балету.
2. Насолодитися прекрасним танцем артистів.
3. Відчути, як перехоплює дух від майстерності і краси від того, що відбувається на сцені.

Запрошуємо вас побувати на балеті "Баядерка". Це чудова постановка неодмінно залишиться в пам'яті!

"Баядерка" - балет російського і французького балетмейстера Маріуса Петіпа на твір австрійського композитора Людвіга Мінкуса. Прем'єра полягала в 1877 році у Великому театрі в Санкт-Петербурзі. Літературною основою є п'єса "Шакунтала" і балада "Бог і баядерка" І.В. Гете.

Сюжет базується на романтичній індійській легенді про нещасну любов хороброго воїна і баядерки. Солор полює на тигрів разом з друзями в священному лісі. Він і факір Магедавея відстають від інших, щоб поговорити з Баядерка - прекрасної Нікіей. Вона - баядерка (або інакше -девадасі). Так в Південній Індії називають дівчаток, присвячених божеству і живуть при храмі все життя. Між Солора і Нікіей спалахує любов. Але в дівчину закоханий Великий брамін, а юнака бачить зятем раджа.

Чи зможе Солор виконати клятву про вічну любов до Никии, дану над священним вогнем? Сценарій - Сергія Маріуса Петіпа і Худекова. Хореографія - Маріуса Петіпа, крім цього використана хореографія Народного артиста СРСР Вахтанга Чабукіані, Народного артиста СРСР Костянтина Сергєєва, Заслуженого артиста Роcсии Миколи Зубковського. Чекаємо Вас!

Схожі події

Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 4 Події Ніч перед Різдвом 24.12 - 10.01.2020 Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати LADIES’ NIGHT. Kyiv style 18 грудня 19:00, Ср LADIES’ NIGHT. Kyiv style Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 289 грн. LADIES’ NIGHT. Kyiv style Вже не хочу 18 грудня LADIES’ NIGHT. Kyiv style МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати