Бал у Савойї

27 січня 2019, Нд. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Бал у Савойї.

Опинитися в полоні власного обману, підкорюючи знамениту співачку - що може бути більш дурним для модного журналіста Арістіда Стенвуда? Адже він - майстер брехні! Ось тільки з красунею Мадлен Тібо вся його спритність кудись зникає. А може це любов? Скажений каскад забавних пригод, уявних зрад і щасливих примирень ...

«Бал у Савойї» - одна з найбільш танцювальних оперет, де одночасно панують вальс, танго, фокстрот, румба і головне - степ. Для яскравого та видовищного оформлення сцени, а також для того, щоб степ був добре чутний глядачам в залі, театр замовив спеціальне покриття з небиткого кольорового скла зі світлодіодами, один квадратний метр якого може витримати на собі одночасно 10 і більше танцюристів. А для фантастичного дефіле костюмів на балу створена унікальна колекція костюмів «Знаки зодіаку».

В руках музикантів - віолончель, контрабас, акордеон, мелодика, саксофон, ксилофон і перкусії. Зі сцени буде показано 15 композицій, сплетені в авторську послідовність з переходами-переливами між ними.

Вистава неодноразово ставав призером багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. На думку журналістів, «Бал у Савойї» - це чудовий, повний гумору і пристрастей спектакль для молоді: «Оперета надзвичайно цікава, стильна, яскрава, музична, танцювальна та вокальна. Сидиш, дивишся, і відчуваєш себе не в Києві, а на якомусь бродвейському мюзиклі ».

Інші дати

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний квадрат. Любов буває двічі! 23 квітня 19:30, Вт Чорний квадрат. Любов буває двічі! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат. Любов буває двічі! Вже не хочу 23 квітня Чорний квадрат. Любов буває двічі! ATLAS Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати