Бал у Савойї

6 березня 2020, Пт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Бал у Савойї в Одесі! Чекаємо вас 2020-03-06 о 18:30 на майданчику Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), Одеса.
Ви можете купити квитки на Бал у Савойї на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Оперета, майже мюзікл на 2 дії

Лібрето - Грюнвальд, Ф. Лёнер-Біда, В. Мас і М. Червінський

Оперета «Бал в" Савойї "» була написана в 1932 році. Її автором є угорець Пол Абрахам.

«Бал в" Савойї "» - це унікальна оперета, вона фактично являє собою певну межу між мюзиклом та класичної оперетою 19 століття. Вона вважається танцювальної та захоплюючою з усіх коли-небудь поставлених оперет - тут і вальс, і танго, і фокстрот, і степ. Невипадково знаменита «Танголіта» з цього твору стала світовим шлягером.

Яскраве, чудове шоу в стилі «Великого Гетсбі», що запам'ятовуються мелодії, чудові декорації та костюми, несподівані повороти сюжету і, звичайно ж, любов все це чекає вас в опереті Пола Абрахама.

Потрапити в мережі власного обману, підкорюючи знамениту співачку - що може бути більш безглуздим для знаменитого художника Арістіда Стенвуда! Він винахідливий у всьому! Ось тільки з красунею Мадлен Тібо вся його спритність кудись зникає. А може це любов? Скажений каскад запаморочливих пригод, стрімких перевдягань, раптових сварок і щасливих примирень в ритмі джазу і фокстроту переживуть чарівна Мадлен та безтурботний Арістід, цілеспрямована Дезі і веселун Померли на блискучому і вишуканому балі в «Савойї», куди, до речі, вони запрошують і вас!