27 листопада 2018, Вт. 19:00
від 1 грн.
від 1 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Complexions Contemporary Ballet?

1. Триб'ют Девіда Боуї.
2. Яскраве танцювальне шоу, яке вразить пластикою, грацією і талантом виконавців.
3. Прем'єра нової постановки від однієї з найуспішніших балетних труп США

Девід Боуї покинув нашу Землю більше двох років тому, але він продовжує впливати на сучасну культуру в різних її проявах.

Так, з 25 листопада українці зможуть зануритися в результат такого впливу, який вилився в постановку Дуайта Родена - «Star Dust». Хореограф привезе фантастичне шоу разом з одним з кращих сучасних балетів світу - Complexions Contemporary Ballet. Що ж робить це шоу таким особливим?

видатний хореограф
Шоу «Star Dust» було створено одним з кращих хореографом сучасності - Дуайтом Роденом, засновником Complexions Contemporary Ballet, а також режисером таких відомих танцювальних шоу як «Cirque du Soleil» і «The Great Gatsby Ballet». Крім цього, він створював хореографію для відомого танцювального шоу «So You Think You Can Dance», а також працював з такими зірками як Патрік Суейзі, Прінс, Келлі Кларксон, U2 і Ленні Кравіц. У своїй постановці «Star Dust» Дуайт віддає данину Девіду Боуї, чия музика зіграла визначну роль у житті хореографа.

легендарна музика
«Star Dust» - це, перш за все, про Девіда Боуї, а значить музика тут зіграє ключову роль. Поринути у світ Зіггі Стардаста допоможуть такі композиції як "Space Oddity" і "Rock N Roll Suicide». Крім них глядачі згадають «Changes», «Heroes», «Modern Love», «Young Americans», а також останню випущену пісню художника - «Lazarus». Доповнюючи музику мовою рухів, Роден хоче, щоб глядачі відчули ті емоції, які може викликати музика Боуї.

талановиті танцюристи
Балет Complexions Contemporary Ballet отримав багато нагород, в тому числі престижну «Вибір критиків» від New York Times. Значну роль в «Star Dust» відведено одному із засновників балету, а також одному з найбільш танцюристів сучасності - Дезмонд Річардсон. За плечима танцюриста досвід роботи з Майклом Джексоном, Мадонною, Принцом і Аретой Франклін. До того ж він ставив хореографію для декількох сезонів і версій проекту «So You Think You Can Dance».

Нове слово в світі танцю
Complexions Contemporary Ballet подарував глядачам не тільки захоплюючі постановки, а й інновації в світі танцю, які можна простежити і в «Star Dust». Танцюристи переконані, що танець повинен руйнувати бар'єри, а не закріплювати їх. Неважливо, чи стосується це одного конкретного стилю, періоду, місця і культури, Complexions виходять за рамки всіх традицій, створюючи відкриту, вдосконалену форму танцю, яка відображає рух нашого світу і всі його складові, як взаємозалежне ціле. І це можна буде відчути під час виступу балету.

Любов глядачів
Результатом космічного поєднання музики Девіда Боуї і хореографії Дуайта Родена вже насолодилися американці. Так, прем'єра постановки відбулася в 2016 році в Детройті, і відразу отримала позитивні відгуки глядачів. Згодом можливість оцінити «Star Dust» отримали жителі Лос-Анджелеса, про що писало видання LA Weekly. Зокрема критики хвалять підхід хореографа, завдяки якому глядачі побачили зовсім нового Девіда Боуї - в образах танцюристів.

Поринути в космічний світ Зіггі Стардаста можна буде 25 листопада в Києві, 27 листопада в Одесі, 29 і 30 листопада - в Харкові і Дніпрі відповідно.

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 225 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати Джаз і коктейлі на даху ЦУМ 21 червня 19:30, Пт Джаз і коктейлі на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 450 грн. Джаз і коктейлі на даху ЦУМ Вже не хочу 21 червня Джаз і коктейлі на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019