27 листопада 2018, Вт. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 1 грн.
від 1 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Complexions Contemporary Ballet?

1. Триб'ют Девіда Боуї.
2. Яскраве танцювальне шоу, яке вразить пластикою, грацією і талантом виконавців.
3. Прем'єра нової постановки від однієї з найуспішніших балетних труп США

Девід Боуї покинув нашу Землю більше двох років тому, але він продовжує впливати на сучасну культуру в різних її проявах.

Так, з 25 листопада українці зможуть зануритися в результат такого впливу, який вилився в постановку Дуайта Родена - «Star Dust». Хореограф привезе фантастичне шоу разом з одним з кращих сучасних балетів світу - Complexions Contemporary Ballet. Що ж робить це шоу таким особливим?

видатний хореограф
Шоу «Star Dust» було створено одним з кращих хореографом сучасності - Дуайтом Роденом, засновником Complexions Contemporary Ballet, а також режисером таких відомих танцювальних шоу як «Cirque du Soleil» і «The Great Gatsby Ballet». Крім цього, він створював хореографію для відомого танцювального шоу «So You Think You Can Dance», а також працював з такими зірками як Патрік Суейзі, Прінс, Келлі Кларксон, U2 і Ленні Кравіц. У своїй постановці «Star Dust» Дуайт віддає данину Девіду Боуї, чия музика зіграла визначну роль у житті хореографа.

легендарна музика
«Star Dust» - це, перш за все, про Девіда Боуї, а значить музика тут зіграє ключову роль. Поринути у світ Зіггі Стардаста допоможуть такі композиції як "Space Oddity" і "Rock N Roll Suicide». Крім них глядачі згадають «Changes», «Heroes», «Modern Love», «Young Americans», а також останню випущену пісню художника - «Lazarus». Доповнюючи музику мовою рухів, Роден хоче, щоб глядачі відчули ті емоції, які може викликати музика Боуї.

талановиті танцюристи
Балет Complexions Contemporary Ballet отримав багато нагород, в тому числі престижну «Вибір критиків» від New York Times. Значну роль в «Star Dust» відведено одному із засновників балету, а також одному з найбільш танцюристів сучасності - Дезмонд Річардсон. За плечима танцюриста досвід роботи з Майклом Джексоном, Мадонною, Принцом і Аретой Франклін. До того ж він ставив хореографію для декількох сезонів і версій проекту «So You Think You Can Dance».

Нове слово в світі танцю
Complexions Contemporary Ballet подарував глядачам не тільки захоплюючі постановки, а й інновації в світі танцю, які можна простежити і в «Star Dust». Танцюристи переконані, що танець повинен руйнувати бар'єри, а не закріплювати їх. Неважливо, чи стосується це одного конкретного стилю, періоду, місця і культури, Complexions виходять за рамки всіх традицій, створюючи відкриту, вдосконалену форму танцю, яка відображає рух нашого світу і всі його складові, як взаємозалежне ціле. І це можна буде відчути під час виступу балету.

Любов глядачів
Результатом космічного поєднання музики Девіда Боуї і хореографії Дуайта Родена вже насолодилися американці. Так, прем'єра постановки відбулася в 2016 році в Детройті, і відразу отримала позитивні відгуки глядачів. Згодом можливість оцінити «Star Dust» отримали жителі Лос-Анджелеса, про що писало видання LA Weekly. Зокрема критики хвалять підхід хореографа, завдяки якому глядачі побачили зовсім нового Девіда Боуї - в образах танцюристів.

Поринути в космічний світ Зіггі Стардаста можна буде 25 листопада в Києві, 27 листопада в Одесі, 29 і 30 листопада - в Харкові і Дніпрі відповідно.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Класика про кохання 10 лютого 20:00, Нд Класика про кохання Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Класика про кохання Вже не хочу 10 лютого Класика про кохання Будинок Кіно Придбати