Балет Жизель з Катериною Кухар

20 квітня 2019, Сб. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №1 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві
Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №2 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві афіша
Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №3 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві квитки
Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №4 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві на concert.ua
Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №5 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві фото
Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №6 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві піти

Про подiю

20 квітня на головній сцені України головна подія весни! Катерина Кухар та Кер Жеремі-Лу в балеті «Жизель»!

На сцені Національної опери України - справжній французький балет «Жизель» у виконанні прими-балерини Національної опери України Катерини Кухар і соліста паризької Opéra Garnier Кер Жеремі-Лу (Quer Jérémy-Loup).

Кер Жеремі-Лу (Quer Jérémy-Loup) - соліст Opéra Garnier, лауреат міжнародних конкурсів. Молодий артист - яскрава зірка паризької школи балету, високий, тонкий, з ідеальними лініями і технікою танцю. У Києві Кер Жеремі-Лу виконає партію Альберта в парі з Катериною Кухар (Ekaterina Kuhar). Катерина Кухар - прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені у балетного мистецтва стало більше шанувальників. Катерина Кухар - символ сучасного українського балету. Вона промальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно і красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію Жизель.

Про виставу:
«Жизель» - французький балетний хіт, драматична казка про кохання під музичні мотиви класика Адольфа Адана. Світова прем'єра пройшла в 1842 році, в Парижі. З тих пір цей класичний балет є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів. Створено спектакль за мотивами легенди, яку свого часу передав Генріх Гейне. У легенді розповідається історія про Вілліса - загиблих молодих незаміжніх дівчат, яких зрадили їхні кохані. Не витримавши зради, дівчата вмирали і перетворилися в мстивих і жорстоких духів - Вілліс, які в нічний час доби зводили рахунки з молодими чоловіками.

Музика: Адольфа Адана
Хореографія: Маріуса Петіпа, Жюля Перро, Жана Кораллі
Лібрето: Теофіля Готьє, Жюля-Анрі Сен-Жоржа, Жана Кораллі
за легендою Генріха Гейне