Балет Жизель з Катериною Кухар

20 квітня 2019, Сб. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №1 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві
Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №2 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві афіша
Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №3 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві квитки
Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №4 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві на concert.ua
Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №5 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві фото
Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві - фото №6 Балет Жизель з Катериною Кухар у Києві піти

Про подiю

20 квітня на головній сцені України головна подія весни! Катерина Кухар та Кер Жеремі-Лу в балеті «Жизель»!

На сцені Національної опери України - справжній французький балет «Жизель» у виконанні прими-балерини Національної опери України Катерини Кухар і соліста паризької Opéra Garnier Кер Жеремі-Лу (Quer Jérémy-Loup).

Кер Жеремі-Лу (Quer Jérémy-Loup) - соліст Opéra Garnier, лауреат міжнародних конкурсів. Молодий артист - яскрава зірка паризької школи балету, високий, тонкий, з ідеальними лініями і технікою танцю. У Києві Кер Жеремі-Лу виконає партію Альберта в парі з Катериною Кухар (Ekaterina Kuhar). Катерина Кухар - прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені у балетного мистецтва стало більше шанувальників. Катерина Кухар - символ сучасного українського балету. Вона промальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно і красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію Жизель.

Про виставу:
«Жизель» - французький балетний хіт, драматична казка про кохання під музичні мотиви класика Адольфа Адана. Світова прем'єра пройшла в 1842 році, в Парижі. З тих пір цей класичний балет є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів. Створено спектакль за мотивами легенди, яку свого часу передав Генріх Гейне. У легенді розповідається історія про Вілліса - загиблих молодих незаміжніх дівчат, яких зрадили їхні кохані. Не витримавши зради, дівчата вмирали і перетворилися в мстивих і жорстоких духів - Вілліс, які в нічний час доби зводили рахунки з молодими чоловіками.

Музика: Адольфа Адана
Хореографія: Маріуса Петіпа, Жюля Перро, Жана Кораллі
Лібрето: Теофіля Готьє, Жюля-Анрі Сен-Жоржа, Жана Кораллі
за легендою Генріха Гейне

Схожі події

Жизель 20 листопада 18:30, Ср Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 20 листопада Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати