17 вересня 2019, Вт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

Balthazar у Києві - фото №1 Balthazar у Києві
Balthazar у Києві - фото №2 Balthazar у Києві афіша
Balthazar у Києві - фото №3 Balthazar у Києві квитки
Balthazar у Києві - фото №4 Balthazar у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Balthazar?

1. Три роки ми виловлювали їх окремо, нарешті вони повертаються разом.
2. Буде багато дивних танців і теплих музичних обіймів.
3. Якщо ви ще не фанат Balthazar – приходьте на концерт і виправте це непорозуміння!

До Києва з новою платівкою їдуть Balthazar!

У лютому 2016 року між Бельгією та Україною встановилися міцні культурні зв'язки – саме тоді в столиці вперше виступили інді-рокери Balthazar. За три з половиною роки у гурту в нашій країні додалося фанатів, які чекали на концерт.

Balthazar нарешті повертаються до Києва з презентацією нової платівки Fever, яку вважають найкращою в дискографії гурту. Дата та місце зустрічі – 17 вересня, клуб Bel’etage.

Fever вийшов у січні цього року та став першим за чотири роки альбомом у дискографії бельгійців. За цей час Йінте Депре та Маартен Девольдере вдосталь награлися з сайд-проектами J. Bernardt та Warhaus, які, до речі, виступали в Україні декілька разів.

Увесь досвід музичних експериментів Депре та Девольдере вклали у Fever. У результаті вийшла суміш танцювальності J. Bernardt та сексуальної томності Warhaus. Але це тільки пішло на користь Balthazar. Fever посів заслужене перше місце у Бельгії, а тур аренами західної Європи розкупили за лічені дні.

Це не дивно. Тому що Balthazar за всіма параметрами – гурт, привабливий для всіх. Для меломанів, для критиків, для тих, хто колекціонує вініл. Навіть для глянцевих видань. Так, незважаючи на свою інді-роковість, гурт зберігає шик та стиль, що привертає увагу редакторів зі світу моди.

У Києві гурт зіграє не тільки пісні з Fever, але й свої найбільші хіти – від Bunker до Do Not Claim Them Anymore. Тепло буде не тільки надворі, але й в залі Bel’etage, тому що шанувальники гурту знають: їх треки та атмосфера, яку вони створюють під час шоу, зігрівають краще, ніж будь-яка ковдра.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Крихітка 14 лютого 19:00, Пт Крихітка Київ, Bel etage від 500 грн. Крихітка Вже не хочу 14 лютого Крихітка Bel etage Придбати