Balthazar

17 вересня 2019, Вт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

Balthazar у Києві - фото №1 Balthazar у Києві
Balthazar у Києві - фото №2 Balthazar у Києві афіша
Balthazar у Києві - фото №3 Balthazar у Києві квитки
Balthazar у Києві - фото №4 Balthazar у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Balthazar?

1. Три роки ми виловлювали їх окремо, нарешті вони повертаються разом.
2. Буде багато дивних танців і теплих музичних обіймів.
3. Якщо ви ще не фанат Balthazar – приходьте на концерт і виправте це непорозуміння!

До Києва з новою платівкою їдуть Balthazar!

У лютому 2016 року між Бельгією та Україною встановилися міцні культурні зв'язки – саме тоді в столиці вперше виступили інді-рокери Balthazar. За три з половиною роки у гурту в нашій країні додалося фанатів, які чекали на концерт.

Balthazar нарешті повертаються до Києва з презентацією нової платівки Fever, яку вважають найкращою в дискографії гурту. Дата та місце зустрічі – 17 вересня, клуб Bel’etage.

Fever вийшов у січні цього року та став першим за чотири роки альбомом у дискографії бельгійців. За цей час Йінте Депре та Маартен Девольдере вдосталь награлися з сайд-проектами J. Bernardt та Warhaus, які, до речі, виступали в Україні декілька разів.

Увесь досвід музичних експериментів Депре та Девольдере вклали у Fever. У результаті вийшла суміш танцювальності J. Bernardt та сексуальної томності Warhaus. Але це тільки пішло на користь Balthazar. Fever посів заслужене перше місце у Бельгії, а тур аренами західної Європи розкупили за лічені дні.

Це не дивно. Тому що Balthazar за всіма параметрами – гурт, привабливий для всіх. Для меломанів, для критиків, для тих, хто колекціонує вініл. Навіть для глянцевих видань. Так, незважаючи на свою інді-роковість, гурт зберігає шик та стиль, що привертає увагу редакторів зі світу моди.

У Києві гурт зіграє не тільки пісні з Fever, але й свої найбільші хіти – від Bunker до Do Not Claim Them Anymore. Тепло буде не тільки надворі, але й в залі Bel’etage, тому що шанувальники гурту знають: їх треки та атмосфера, яку вони створюють під час шоу, зігрівають краще, ніж будь-яка ковдра.

Схожі події

МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 SOLD OUT 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати