Бандура: Дихання часу

17 травня 2019, Пт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 98 грн.
від 98 грн.

Про подiю

Чому Ви повинні відвідати цей концерт?


1. Бандура зараз - це сучасний украінськійтренд. Будучи традиційним національнімінструментом, сучасна бандура також стрімкоохоплюе всі стилі музики. Ви ж любите бути в курсі останніх трендів?
2. У програмі концерту різноманітні твори: відетно до класики і джазу. Коли ще вам доведеться почути джаз, виконаний на бандурі?
3. Провести вечір п'ятниці в Urban Music Hall-завжди гарна ідея! Беріть з собою друга і гайданасолоджуватісь неповторним звучаннямбандури!


Капела бандуристів "Ордана" ОНМА імені А. В. Нежданової (творчий керівник - заслужена артистка України Людмила Чернецька)


На створення цього проекту нас надихнув ритм сьогодення з його швидкоплинністю часу і стрімким рухом вперед, але іноді потрібно відпочити ...


Тому зробіть невелику паузу, щоб зануритися в чарівний світ бандури.


солісти:
Софія Кулик, Марія Смолінська, Аліна Ковтун, Микола Дребот, Яна Міньова, Марія Пархоменко, Анна Гаврючкова, Юлія Макарова, Катерина Мельниченко


Веніамін Мазур (найбільш), Роман Черкас (флейта), Маргарита Бакланова (скрипка), Віктор Глушенко (контрабас), Назар Абрамик (акордеон) та Семен Сакали (ударні)

Наш інструмент своїм самобутнім і проникливим звучанням нікого не залишить байдужим !!! Чекаємо Вас в Urban Music Hall

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати DAN BALAN -50% на другий 28 травня 19:00, Вт DAN BALAN Львів, Велотрек СКА (Concert) від 390 грн. DAN BALAN Вже не хочу 28 травня DAN BALAN Велотрек СКА (Concert) Придбати