Бандура: Дихання часу

17 травня 2019, Пт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 98 грн.
від 98 грн.

Про подiю

Чому Ви повинні відвідати цей концерт?


1. Бандура зараз - це сучасний украінськійтренд. Будучи традиційним національнімінструментом, сучасна бандура також стрімкоохоплюе всі стилі музики. Ви ж любите бути в курсі останніх трендів?
2. У програмі концерту різноманітні твори: відетно до класики і джазу. Коли ще вам доведеться почути джаз, виконаний на бандурі?
3. Провести вечір п'ятниці в Urban Music Hall-завжди гарна ідея! Беріть з собою друга і гайданасолоджуватісь неповторним звучаннямбандури!


Капела бандуристів "Ордана" ОНМА імені А. В. Нежданової (творчий керівник - заслужена артистка України Людмила Чернецька)


На створення цього проекту нас надихнув ритм сьогодення з його швидкоплинністю часу і стрімким рухом вперед, але іноді потрібно відпочити ...


Тому зробіть невелику паузу, щоб зануритися в чарівний світ бандури.


солісти:
Софія Кулик, Марія Смолінська, Аліна Ковтун, Микола Дребот, Яна Міньова, Марія Пархоменко, Анна Гаврючкова, Юлія Макарова, Катерина Мельниченко


Веніамін Мазур (найбільш), Роман Черкас (флейта), Маргарита Бакланова (скрипка), Віктор Глушенко (контрабас), Назар Абрамик (акордеон) та Семен Сакали (ударні)

Наш інструмент своїм самобутнім і проникливим звучанням нікого не залишить байдужим !!! Чекаємо Вас в Urban Music Hall

Схожі події

Рок баллады в саду. Виртуозы Киева 14 серпня 19:00, Пт Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 400 грн. Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Вже не хочу 14 серпня Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 990 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати JONY Нова дата 15 серпня 22:00, Сб JONY Одеса, Red Line від 600 грн. JONY Вже не хочу 15 серпня JONY Red Line Придбати Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт 09 вересня 19:00, Ср Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 390 грн. Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 09 вересня Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати