Bauhaus Tanzt

29 квітня 2019, Пн. 15:30
Палац культури "Молодіжний" Маріуполь, вул. Харлампіївська 17/25

Галерея

Bauhaus Tanzt у Маріуполі - фото №1 picture
Bauhaus Tanzt у Маріуполі - фото №2 picture
Bauhaus Tanzt у Маріуполі - фото №3 picture
Bauhaus Tanzt у Маріуполі - фото №4 picture

Про подiю

Вистава є частиною театральної програми [Startup] Гогольfest 2019.

Bauhaus tanzt (Австрія) – міждисциплінарна театральна вистава від австрійського мистецького колективу PUC, що поєднує музику, танець та візуальне мистецтво.
Цей проект натхненний авангардним футуристичним балетом Triadisches Ballett, який був вперше представлений відомим німецьким митцем Оскаром Шлеммером в 1922 році і став одним з найбільш резонансним балетом свого часу.

Однією з головних концепції оригінального балету Оскара Шлеммера є роль людської ідентифікації в мистецтві. На початку століття світ стояв на порозі індустріальної революції, ідеї якої захоплювали митців та породжували дискусії. Сьогодні, коли технології не тільки замінили фізичну працю людини, а й формують власний інтелект, питання не витрачає актуальності. Саме воно є центральною темою дослідження у виставі Bauhaus Tanzt.

Три танцівниці відображають концепцію тріадичності, задану Оскаром Шлеммером, а піаніст виконує Сонати та Інтерлюди геніального митця Джона Кейджа, іноді перериваючись на імпровізацію. Особливістю витвору Кейджа є виконання композиції на підготовленому фортепіано. Композитор занотував не тільки ноти, а й модифікації струн інструменту, що досягаються за допомогою будівельних гривнів. Таким чином звук фортепіано набуває нових, незвичайних забарвлень.

Костюми для вистави, що є одним з центральних елементів витвору були розробленні та створені українським брендом OVA.L. На противагу традиційному танцювальному костюму, що допомагає руху виконавця, костюми Bauhaus Tanzt модифікують та визначають рух танцівниць.

Вистава складається з двох частин, випущених в різний період часу і які по суті є продовженням одного творчого дослідження.

Команда проекту: Марія Шурхал, Анна Поссарніг, Естер Петрані та Амір Ахмаді.

Показ відбувається завдяки Österreichisches Kulturforum Kiew (Австрійський культурний форум).

Інші дати

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Біла акація 27 липня 18:30, Сб Біла акація Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Біла акація Вже не хочу 27 липня Біла акація Театр музкомедії Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати