20 травня 2018, Нд. 20:00
Дом Кино Київ, ул. Саксаганского, 6
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

B&B project у Києві - фото №1 picture
B&B project у Києві - фото №2 picture
B&B project у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт B&B project?

1. Думаєте, Metallica на бандурі – це неможливо? Приходьте на концерт та переконайтеся, що це не так.
2. На даний момент кількість переглядів відео у YouTube та Facebook перевищує 20 мільйонів.
3. Відвідавши концерт "B&B project" – Ви назавжди зламаєте стереотипи щодо українських народних інструментів.

B&B project із презентацією першого альбому та у рамках туру, присвяченому 3-річчю гурту!

B&B Project – український колектив, основною метою якого є популяризація народних інструментів – бандури та баяну.

Гурт "B&B project" – це колектив, який у новому світлі відображає традиційні народні інструменти – бандуру та баян. В українському суспільстві склалась думка, що ці інструменти зараз не надто популярні, і музиканти гурту взяли собі за мету – повернути їм цю популярність. Перший кавер цього колективу зібрав за тиждень біля 300 000 переглядів на YouTube.

На цьому концерті прозвучать зовсім нетипові композиції для народних інструментів: КЛАСИКА В СУЧАСНІЙ ОБРОБЦІ, САУНДТРЕКИ, КАВЕРИ, АВТОРСЬКА МУЗИКА, ДАБСТЕП, РОК, ГРАНЖ, КЛУБНА МУЗИКА, ФАНК та багато іншого.

Гурт існує з 2015 року, за цей час побував з сольними концертами в багатьох містах України, зоні АТО, на різноманітних фестивалях, а також в багатьох країнах світу (Польща, Катар, Хорватія, Франція, Нідерланди). Їхні композиціі неодноразово потрапляли в чарти світових радіостанцій. Постійні експерименти та подання музичного матеріалу в сучасному світлі – це основний принцип музикантів.

Учасники гурту:

Бандуристка - Тетяна Мазур
Баяніст - Сергій Шамрай
Ударні - Костянтин Марко
Електро-контрабас - Денис Стефанко

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати