Біла акація

11 листопада 2018, Нд. 16:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

У рік свого 70-річчя Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного представляє легендарну оперету, поставлену в 1956 році на нашій сцені і стала візитною карткою театру. «Біла акація» для Одеської музкомедії - як «Чайка» для МХАТу.

«Задум" Білій акції "виник в травні 1954 року, коли до Одеси приїхали І. Дунаєвський з лібретист Володимиром Массом і Михайлом Червінським. "Ми гуляли по вулицях і мріяли, - згадував І. Гріншпун. - Чи мріяли про нову опереті, навіть знайшли двір, де буде проходити дію. Старий одеський двір, багато сусідів, де все ділять засмучення і радості, що відбуваються в кожній родині ... Так народжувалася ... "Біла акація". Ми очікували її з нетерпінням, оскільки це був "одеський матеріал" ... З перших днів приїзду до Одеси, так гостинно нас прийняла, хотілося присвятити спектакль цього міста, багато раз оспіваного, овіяного романтикою ". В Одесі романтику завжди уособлювало море і моряки, а в 1950-х головними морськими героями були китобої. Догляд в рейс і повернення з рейсу флотилії "Слава" збирали в порту і на Приморському бульварі не тільки родичів і друзів, а й десятки тисяч спраглих побачити своїми очима це величне видовище. На відміну від офіційних дат, то були істинно народні свята. Тому саме китобоїв автори вирішили зробити героями нової оперети ». (А. Галяс «Сьогодні і назавжди»)

У 1957 році по спектаклю був знятий фільм, який 12 травня 1958 року вийшов на екрани, після чого «театр вирвався в лідери свого виду мистецтва. Михайло Водяний став тим, кого в старовину називали "улюбленець публіки". А пісня Тоні про Одесу стала спочатку неформальним, а з 25 серпня 2011 року - офіційним гімном міста. Ця пісня назавжди "зріднилася" з голосом Ідалії Іванової ... »

Легендарна оперета, зоряний склад артистів (5 народних артистів України), приголомшлива музика Ісаака Дунаєвського і п'янкий аромат білої акації - все це чекає наших глядачів!

Схожі події

Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Topless. Все включено 25 червня 19:30, Вт Чорний квадрат. Topless. Все включено Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Topless. Все включено Вже не хочу 25 червня Чорний квадрат. Topless. Все включено Bel etage Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Лебедине озеро 08 липня 19:00, Пн Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 08 липня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати