3 квітня 2020, Пт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 640 грн.
від 640 грн.
Обрати квиток

Галерея

Belphegor у Києві - фото №1 Belphegor у Києві
Belphegor у Києві - фото №2 Belphegor у Києві афіша
Belphegor у Києві - фото №3 Belphegor у Києві квитки
Belphegor у Києві - фото №4 Belphegor у Києві на concert.ua

Про подiю

Belphegor у Києві! Чекаємо на вас 3 квітня о 19:00 у клубі ATLAS.

Австрійська легенда true-black metal BELPHEGOR повертається до України

На шляху до пекла з'явилася ще одна кілометрова позначка – true-black metal королі BELPHEGOR презентують нову платівку Totenritual. Коли звук стає ще похмурішим та екстремальнішим, небо – темнішим, у повітрі пахне підозрою та страхом. Справжній шабаш чекає на киян 3 квітня в клубі Atlas.

BELPHEGOR завоювали численну армію прихильників завдяки незвичайній брутальності, майстерно оздобленій мистецтвом безкомпромісного black death metal. За 13 років своєї музичної кар'єри Belphegor заробили поважну репутацію серед метал-хедів. За роки кар'єри, BELPHEGOR ділили сцену з Cannibal Corpse, Slayer, Behemoth, Sodom, Morbid Angel, Dark Funeral, Bolt Thrower, Asphyx, Lemming Projekt, Marduk, Incantation, Immortal. Навесні 2020 року вони готові знову вийти на сцену, щоб звести динамічні стіни енергетики, різати повітря гітарами, неначе лезом, і освятити світ "демонічними ритуалами".

Ви можете придбати квитки на Belphegor на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)