BELSHINA PRO DRIFT COMPETITIONS OF UKRAINE

20 липня 2019, Сб. 12:00
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

BELSHINA PRO DRIFT COMPETITIONS OF UKRAINE у Вінниці - фото №1 BELSHINA PRO DRIFT COMPETITIONS OF UKRAINE у Вінниці
BELSHINA PRO DRIFT COMPETITIONS OF UKRAINE у Вінниці - фото №2 BELSHINA PRO DRIFT COMPETITIONS OF UKRAINE у Вінниці афіша
BELSHINA PRO DRIFT COMPETITIONS OF UKRAINE у Вінниці - фото №3 BELSHINA PRO DRIFT COMPETITIONS OF UKRAINE у Вінниці квитки
BELSHINA PRO DRIFT COMPETITIONS OF UKRAINE у Вінниці - фото №4 BELSHINA PRO DRIFT COMPETITIONS OF UKRAINE у Вінниці на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти піти на змагання з дріфтингу у Вінниці?

1. PRO DCU (комерційна назва - Belshina Pro Drift Competitions of Ukraine) проходить відповідно до правил проведення автоспортивних змагань. Бали в парних заїздах нараховуються професійними суддями. Розмір призового фонду робить боротьбу ще запеклішою.
2. Доступ до місць дислокації пілотів для всіх власників вхідного квитка DRIFTPILOT (зона пілотів, доступ у парк сервісу). Ти зможеш не тільки подивитися в очі і «серце» вподобаного дріфт-кара, а й побачити процес відродження авто після поцілунку з бетонною огорожею або занадто близького проходження траєкторії поруч з суперником. І до речі, ти навіть можеш зробити селфі на фоні одного з найбільш потужних моторів сезону.
3. Міць і краса дріфт-карів подарувала їм не один мільйон шанувальників. Більше 30 авто потужністю 700-800 кінських сил готові взяти участь в вінницьких перегонах.

Другий етап професійної української Дріфт серії BELSHINA DRIFT PRO COMPETITION OF UKRAINE зустрічає місто фонтанів, гостинна Вінниця!

Саме тут 10 років тому отримав старт такий потужний, професійний дрегрейсинг та дріфт, який ми знаємо сьогодні. VFDD заснувала Професійну Українську дрегрейсинг серію - PROUDRS та Професійні Українські дріфт змагання - PRODCU! Це найкращі серії, які є в Україні, у цьому виді автоспорту! Завдяки співпраці Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту VFDD, її президента Андрія Гальчинського з Вінницькою міською радою та мером Вінниці Сергієм Моргуновим за всі ці роки вдалося провести понад 100 змагань по всій Україні. В яких прийняли участь чемпіони Німеччини, Польщі, Бельгії, Хорватії, Латвії, Литви, Молдови, Болгарії, Румунії, Білорусії, Росії!

На аеродромі в м.Калинівка, Вінницької обл. було встановлено багато міжнародних рекордів. Один з яких, рекорд України на 402 метри проходження дистанції - 7.66 секунди належить українському пілоту Андрію Кравченко, і до цього часу його ніхто не перевершив!! На жаль, в цьому році аеродром в Калинівці на реконструкції, тому фінал Професійних змагань з дрегрейсингу у Вінниці проходити не буде!

Вперше Вінницький міжнародний аеропорт Гавришівка прийматиме професійний дріфт, і лише одні змагання у цьому році відбудуться у Вінниці.

На вас чекають змагання високого професійного та організаційного рівня. Нова яскрава локація для понад 2000 глядачів на трибунах під парасолями. Новий формат проведення змагань. Нова конфігурація траси, якої ще не було в Україні, подарує незабутні емоції глядачам та внесе певну інтригу для пілотів. Стантрайдинг шоу від ТОПових українських трюкачів на мотоциклах. Новий кейтерінг та парковка для глядачів. Безкоштовні маршрутки від кінцевої зупинки по вул. Чехова (біля супермаркету «Грош») до місця проведення змагань. Такого формату як у Львові, Києві та Одесі Вінниця ще не бачила. Ми подаруємо вам незабутні враження та комфортний перегляд змагань на трибунах під захисними від сонця парасолями. Також, готуємо для вас ВІП-трибуну з окремими місцями та рядами в самому «гарячому» місці для перегляду дріфту.

Щодо спортивної складової, на глядачів чекає два дні змагань. Перший день, 19 липня (п’ятниця) - день тренувань та, можливо, кваліфікаційних заїздів. Цей день цікавий тим, що пілоти тренуються, експериментують з проходженням дистанції, з завданням суддів. А на новій, цікавій трасі тренування буде особливо видовищним. Нерідко трапляються помилки пілотів та ефектні креші на автомобілях. Але і цікавих одиночних та парних заїздів в перший день буде багато.

Основний день змагань 20 липня (субота). В цей день ТОП-пілоти будуть змагатися за звання переможця другого етапу PRO DCU та за призовий фонд у 100 000 грн.

Схожі події

Баскетбол. БК 22 листопада 19:00, Пт Баскетбол. БК "Одеса" - СК "Прометей" Одеса, УСК "Одеса" від 50 грн. Баскетбол. БК Вже не хочу 22 листопада Баскетбол. БК "Одеса" - СК "Прометей" УСК "Одеса" Придбати Баскетбол. БК 30 листопада 14:00, Сб Баскетбол. БК "Одеса" - БК "Хімік" Одеса, УСК "Одеса" від 50 грн. Баскетбол. БК Вже не хочу 30 листопада Баскетбол. БК "Одеса" - БК "Хімік" УСК "Одеса" Придбати Теніс Шоу 30 листопада 16:00, Сб Теніс Шоу Одеса, Тенісний клуб Чорноморець від 100 грн. Теніс Шоу Вже не хочу 30 листопада Теніс Шоу Тенісний клуб Чорноморець Придбати